Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Adhatok a babának más fajta...

Adhatok a babának más fajta tápszert, vagy inkább maradjon ugyanaz amit eddig kapott?

Figyelt kérdés

3 hetes a banánk. 5 napos kora óta Milumil HA Start Prosyneo tápszert kap. Viszont van itthon egy doboz Nestlé Beba Supreme PRO tápszer (még az elején vettem mielőtt az orvos felírta a Milumilt). Mindkettő hasonló paraméterekkel rendelkezik, ugyanúgy hidrolizált tejfehéhérjét tartalmaz.

Odaadhatom neki ezt az egy doboz Beba Supreme Pro-t vagy inkább kizárólag a Milumil Prosyneot kapja?



2023. jún. 22. 07:03
A kérdező szavazást indított:
Csak a Milumil
Nem gond ha megkapja a másik fajtát
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne keverd, csak akkor váltunk tápszert ha nem bírja vagy nem eszi.
2023. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Én Milumil Nutribiotik és Beba Suprem Prot próbáltam. Nem volt semelyiktől baja, csak a Milumil borzasztó lassan oldódott fel, úgyhogy keresni akartam valami mást. Semmi baja nem lett a váltástól. Én is nézegettem az összetevőket, márka és marketing az egész, az összes tápszer majdnem ugyanaz, nem hiszem, hogy olyan drasztikus lenne egy váltás. Aki tápszeres pótlást ad, az napi szinten váltogat anyatej és tápszert között, azzal mégsincs baj.
2023. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Mi az elején vagy 5-öt kipróbáltunk mire meglett az ideális.
2023. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Itt nem a váltásról van szó hanem arról ha egyszer ezt adom egyszer meg azt,mert épp van egy olyan dobozom, az nem jó a babának.

Nekünk is többet kellett próbálni,mert vagy nem ette vagy fájt a hasa, mire meglett a megfelelő,ráadásul az elején anyatejet evett többségben.

2023. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Az en babam evett egy fajtat egy hetig, amit meg azelott vettunk, hogy hazahoztuk a korhazbol, biztos, ami biztos alapon. Emellett meg volt egy kis anyatej. Majd mikor sikerult konzultalnom az orvossal, hogy tapszerre kell atallnunk, felirt probakepp egy fajtat, abbol elhasznaltunk 2 dobozzal, es amikor biztos lett, hogy 100% tapszer, akkor irta a harmadikat, amit azota is eszik. Semmi baja nem volt a valtastol.
2023. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostanit eszi, akkor ne variálj, csak örülj neki. Csomószor olvasok olyant, hogy valaki kibont egy dobozt, nem kell a babának, és ezt vagy 5 különbözővel, mire meglesz a végleges. A másikat add el, vagy tedd el és odaadod neki, mikor már nagyobb lesz. Mi 1 évesen váltottunk, mert onnantól már nem tudta felírni az orvos a Prosyneót), a gyerek észre se vette, hogy mást kap, mint előtte. De pici babával nem variálnék.
2023. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se keverd,ha utána újra Milumil-t fogsz adni neki. Igen szoktak váltani,ha nem bír egy adott tápszert,de akkor utána azt az adott tápszert is eszi utána a gyerek,de te egy dobozzal odaadnád,utána vissza a Milumil? Ilyet nem szoktak. Örülj neki,hogy bírja ezt a tápszert,tényleg sokan kísérleteznek,mire meglesz a jó. Ha egy tápszer beválik,nem szoktak váltani.

Nekünk allergia miatt lett váltás,és az előzőből megmaradt 3 doboz Beba Supreme Pro tápszer nálunk,bontatlan,odaadtam a védőnőnek,hogy vigye el oda,ahol esetleg szükség van rá. Ennyi.

2023. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne valtogasd örülj neki hogy jó amit kap. Bár az enyémnek jó lenne.. mit kínlódunk mindketten és még mindig nem találtuk meg a jó tápszert. Ez már az ötödik ha ez se lesz jó nálunk megőrülök.
2023. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!