Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Rosszul készítem el a tápszert...

Rosszul készítem el a tápszert, vagy nincs ennek jelentősége?

Figyelt kérdés

A dobozon az áll hogy ki kell mérni a táblázat szerint a szükséges mennyiségű vizet, majd ennek az 1/3 részét beleönteni a cumisüvegbe, utána bele a tápszer port, összerázni és végül a maradék 2/3 rész vizet.


Mi van ha én rögtön beleöntöm a cumisüvegbe a szükséges vízmennyiség egészét?


Milumil Prosyneo HA Start tápszer.



2023. júl. 16. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi 🤦

Azért írják ezt, mert feltételezhetően kevesebb vízben jobban oldódik, de ennyi

2023. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyben öntöttük. Egyébként két féle tápszert próbáltunk, az egyiken az volt hogy előbb a tápszert kell beletenni, a másikon pedig az hogy előbb q vizet. Nem hiszem hogy nagy jelentősége van. Esetleg oldodas szempontjából, de egybe öntve is jól oldódott.
2023. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 harebell ***** válasza:
100%
Minden por jobban oldódik kevesebb folyadékban, ez olyan, mint például a pudingporokra is ráírják, hogy egy pici tejjel keverd el először, ne az egésszel. Szóval ez csak ilyen jótanács részükről, ha azt tapasztalod, hogy így is feloldódik rendesen, akkor nincs gond.
2023. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt a tápszert kapta a fiam is. Én kimértem a vizet az üvegbe, aztán beleraktam a port. Ennyi. Összeráztam és kész. Midig tökéletesen feloldódott.
2023. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a leírást zombiként frissen szülve és ott eldöntöttem hogy na ezt biztos nem.

Felmelegítettem a vizet, aztán bele a por és összeráz. Azóta kiderült hogy melegíteni se feltétlen kell. A Milumil komfort nehezen oldódik, azt kell, de a sima tápszerek simán feloldódnak a szobahőmérsékletű vízben is.

2023. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3. babám is ezt a tápszert eszi. Tényleg ez van ráírva? Sose figyeltem. Langyosítom cumisüvegben a kimért vizet, bele a tápszer ami kell, mindig szépen feloldódik így is, nem kell túlbonyolítani ne aggódj.
2023. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi akkor nem foglalkozom ezzel, mindig feloldódik rendesen a teljes adag vízben is.
2023. júl. 17. 04:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En is csak a vizet merem ki, majd bele a por es osszerazom.
2023. júl. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!