Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit adjak tápszer helyett...

Mit adjak tápszer helyett reggelire és vacsorára az egy évesnek?

Figyelt kérdés

Eddig tápszert kapott reggelire és vacsorára, napközben pedig normális szilárd táplálékot, gyümölcsöt, zöldséget, husit stb.

Mostanában meghagyja mindig és kipróbáltam reggel, ha bekeverem müzlivel úgy megeszi.

Reggelire jó ha müzlivel bekeverve adom?

Estére vegyek valamilyen "szép álmokat" tejpépet vagy tejbegrízt? Ti hogy cseréltétek és mire?


2023. szept. 11. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Tápszert tejpéppel is össze lehet keverni vagy főzhetsz vele tejbegrízt is (tej helyett).

A milupa vaníliás tejital is nagyon jó, tápszer helyett.

Persze műzlivel is mehet a tápszer.

2023. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Normális reggelire és normális vacsorára, amit ti esztek??
2023. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Én ugyan nem tápszereztem, de 1 évesen már mindkét gyerek azt kapta reggelire és vacsira, amit mi ettünk. Ha esetleg utána éhesek voltak, akkor utána kaptak még anyatejet, de amúgy nem stresszeltem túl a kérdést.

Igazából nekem az jött be a legjobban kb minden étkezésnél, hogy nagyjából amikor időszerű volt a következő étkezés, akkor előbb rendes kajával kínáltam, aztán ha nem jött be, akkor adtam a korábban megszokottat (ami nálunk a cici volt, de ha nem szoptattam volna, akkor a tápszer lett volna). 1 éves még úgyis ébred és eszik éjszaka, szóval annyira nagy tragédia nem történik, ha esetleg nem tömi tele a pocakját 100%-ra.

2023. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Azt add neki, amit ti is észtek.

Tojás, kenyér, felvágott, kalács, joghurt, virsli. Elég sok lehetőség van. Néha péksüti akár.

Gyümölcs, túrókrém.

2023. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Add azt, amit ti is esztek.

Nálunk ezek szoktak menni: Zabkása, tojás, szendvics, babacsinta, melegszendvics, gyümölcsös zabsüti, tejbegríz, tejberizs,

2023. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam még kell 500 ml tápszer. Ez nem igaz?
2023. szept. 12. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
500mili tej alapú táplálékot javasolnak. Ha kap tejterméket, az is beleszámít ebbe.
2023. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!