Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 8 hónaposan bukik még mindig?

8 hónaposan bukik még mindig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tapasztalatok érdekelnének!


Kisfiam lassan 8 hónapos, de még mindig bukik.

3 hetes kora óta tápszeres.

Milumil prosyneo-t evett az elejétől kezdve, azóta bukos is. Gyerekorvos, védőnő mindig azt mondta, ő ilyen, majd kinövi, mert a súlya mindig szépen gyarapodott.

Kaja után a vállunkról bukott sokat is, alvás közbe nem, és ma már szerencsére csak hason jön vissza, de kaja után 1-2 órával is.

Sokáig, etetés közben is büfiztettük.

Őt sosem zavarta a bukás. Mindig megette a tápszert, nem sírt közbe, utána.

Nos itt vagyunk már 8 hónapnál, de még nem nőtte ki. Mivel még nem mászik, a kúszást is hempergéssel váltotta ki, így rengeteget van hason. Egész nap.

6 hónaposan, gondoltam kipróbálnunk egy másikat.

Lactogen Harmony, sokaknak bevált, nálunk sem okozott problémát, talán kevesebbet, de ugyan úgy bukott. 3 hétig ette, sűrítettem neki rizspehellyel, de nem igen segített.

Utána vettem neki Milumil Ar Optimat. Ettől megint rengeteget bukott, nem is adtam neki, csak 3 étkezést.

Most Beba Sensiduot próbáltunk, de ez is jön vissza, hiába sűrű.

Közbe próbáltam Gastrotuss-t adni neki, de ez után is bukott.

Blw-s baba, így még nincs igazán kiváltott étkezése, napi 4-5x eszik tápszert.

Viszont mennyiséget eszik már, és a szilárd étel nem jön vissza, meg a víz sem. Ezek után is max tápszert szokott bukni.


Gasztroshoz áprilisra kaptam időpontot. Mostmár úgy érzem ideje elmenni.


Kérdésem, hogy valaki volt esetleg így?

Szerintetek mi segíthetne?

Vagy tényleg idővel jobb lesz, ha pl elkezd mászni, kiül?


febr. 28. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kb. 10 hónaposan múlt el, amikor megtanult ülni.

Mászás, felállás, "rendes" kaja kb. semmit nem számított.

febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb fiam volt nagyon bukós, egy éves kora után múlt csak el teljesen. Nem voltunk vele sehol.
febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik gyereknél még 1 éves kor után is előfordult bukás, de nagyon sokat javult, mikor ülni kezdett. 1 éves kor körül már inkább csak este altatásnál fordult elő. Ő ekkor már csak reggel-este kapott tápszert, nappal nem is volt már gond.

A kicsi 10 hónapos és ritkán reggel még most is megesik, hogy bukik tápszertől. De ahogy felült már sokkal ritkább a bukás nála is.

febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bízom benne, hogy azért minél hamarabb abba marad.

márc. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!