Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honaposan meg mindig nem...

9 honaposan meg mindig nem nyujtja a kezet az baj?

Figyelt kérdés
Mar egy honapja is kerdezte a vedono h amikor fel akarom venni v azt akarja h felvegyem nyujtja e felem a kezet? Nem. Azota se. Es sokszor igy erzem nem erti amit mondok neki. A “kerem”-re se ad oda semmit pedig mar joideje probalgatom vele. Semmilyen “utasitast”(vagy minek mondjam) nem ert. Kicsit aggodom. Vagy hulye vagyok? Nem kell meg ezt ennyi idosen? Anyosomnak amikor ezt mondtam azt mondta h lehet h autista:((((( bar ne mondtam volna el neki.... vagy lehet h igaza van?:(

2020. márc. 21. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd ha 3-4 hónap múlva se, akkor lehet ezen gondolkodni....
2020. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nusy83 ***** válasza:

Azt túlzás kijelenteni még ilyenkor h auti szerintem. Esetleg hallás vizsgálatra lehetne elvinni. Bár a mostani helyzetben nem tudom mennyire kivitelezhető.

Az én lányom is később csinálta ezt mint kérték de végül kb 8-9 hó között már csinálta. Próbáld meg mielőtt felvennéd, kivennéd valahonnan hívni, ösztönözni arra h emelje a kezét feléd.

Én is minden ölbe vevés előtt ezt csináltam. Aztán h e miatt v sem de végül csak megtanulta.

2020. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Önmagában abból hogy nem nyújtja a kezét nem diagnosztizálható semmi.

Egyébként a fejlődése rendben van?- mászik, ül, áll, "kommunikál a környezetével", figyel rád ha mondókáztok?

2020. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

All?? Miert kene allnia 9 honaposan?? Maszik, figyel ha mondokazunk, igazabol mindenre figyel, a hallasa tuti renben van, ha hallja h nyikik a bejarati akto egybol arra nez es megy arrafele megnezni ki jott. De nem is nagyon utanoz.

Mindig tartom fele a kezem amikor felveszem kb szuetese ota. Szoval osztonzom ra de nem akarja csinalni. Keremet is mar reg gyakorolom vele de semmi

2020. márc. 21. 20:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugy az h kimmunikal a kormyezetevel az mit jelent? Figyel ram sokat mosolyog imad kukuccsozni, de nem mutigat semmire ha kerdezem hol van apa nem nez ra, nem gesztikulal, igazabol nem jelez semmit, szoval nem mondanam h kommunikal inkabb megfigyel.
2020. márc. 21. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én lányom is elég későn nyújtotta a kezét, bár nem emlékszem pontosan mikor kezdte, de azt tudom, hogy státuszon mikor kérdezték nem csinálta, kéremre se reagált. Most 16 hónapos, sikerült pótolni az elmaradást :D folyton kéredzkedik felfele, + mindent oda ad, kérni se kell :D szerintem a te gyerekeddel sem lesz gond. Egy kis idő és majd írod Te is, hogy folyton a kezét emeli, hogy vedd fel. :D
2020. márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező, mi van veletek azóta? :)
2023. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!