Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik az a tápszer sűrítő,...

Melyik az a tápszer sűrítő, amit lehet használni orvosi felügyelet/javaslat nélkül?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisbabám, és jelenleg a Pregomint használjuk, amitől nagyon sok a sava és folyamatosan jön föl neki, viszont a gyerekorvos nem ír fel másikat, mert ez a 4. tápszer amit próbálunk (eddig kaki gondok voltak) és mondta, hogy most picit próbálkozzunk ezzel, ne terheljük túl a szervezetét a picinek, viszont nem kérdeztem meg, hogy használhatok-e hozzá sűrítőt. A Nutrilonról olvastam, hogy csak orvosi felügyelet mellett alkalmazható, ami nekem jelen esetben nem jó. Van olyan, amit lehet anélkül is használni?

#Tápszer sűrítő
márc. 1. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
3 hetes babának az orvos tudta nélkül semmit sem adnék.
márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi hasznaltuk, de akkor mar 4 hos volt a kisfiam. Az orvos nalunk igazabol szart bele az egeszbe, szoval mondhatni az o tudta nelkul adtam neki, viszont nalunk csodat tett a nutriton, teljesen megszuntette a panaszokat.

3 hetesnel en azert meg jobban felnek, nem hagynam ki az orvost ebbol, annyira picike meg.

márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes babánál 4. Tapszer is problémás. Semelyik tápszer nem kapott időt hogy megszokja a szervezete.
márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes korától kapott Nutriton nutrilont a gyerekem. Akkor még anyatejhez. Sajnos előetetve nem használt, ezért az egészet üvegből.
márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már a 6. tápszernél tartunk valószínűleg tej fehérje allergiás, azért nem vált be egy tápszer sem, amit eddig kaptunk. Végül a doktornő ajánlotta a nutritont :)
márc. 4. 22:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!