Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Csak frissen bekevert tápszert...

Csak frissen bekevert tápszert lehet adni a babának,ha pl utazunk?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a 40 fokokban gondoltam, csak hogy lehet-e olyat csinálni,hogy itthon kimérem a babavizet, bele a tápszert és úgy csomagolok az útra. Vagy mindig frissen kell csinálni? Mert mi eddig akárhová mentünk vittük a babavizet , külön a tápszert, autóban kimertuk a vizet, bele a tápszert és így kapta meg a 12 hetes babám. Csak érdekel,hogy előre is meg lehet csinálni,vagy csak frissen lehet neki adni.
ápr. 21. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Frissen kell csinálni, nagyon hamar elkezd romlani.

Úton a legjobb módszer, ha a tápszert elöre kiadagolod, a vizet meg forrón termoszba teszed, amikor etetni akarod, akkor kevered csak össze.

ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is úgy csináljuk, ahogy az 1. válaszoló.

Mindent előre kimérek, vizet termoszban szoktunk vinni, ha pl. nincs tervben, hogy megállunk éttermezni valahol. Ha igen, akkor ott segítenek mindenben, általában külön helyiséget is szoktak ajánlani, ahol nyugodtan etethetjük, büfiztethetjük a babát.

ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na mi úgy csináljuk, hogy termoszban víz, de nem kimérve mert ki tudja hányszor kell etetni ,meddig tart a kirándulás. Egy tápszeres dobozban kb 5-6 étkezésre elég tápszer,plusz az adagoló kanál és mikor jön az etetés idő megállunk,vagy ha olyan helyen vagyunk, akár parkolóban vagy bárhol, összekutyulom a babának a cuccost es lehet enni. De akkor látom más is így csinálja, csak hallottam olyat,aki előre elkészítette a kaját és úgy vitte magával 🤢.
ápr. 21. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem vittem készen, én is külön vittem a forró vizet termoszban hozzá.
ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináljuk, hogy vettem egy melegitőt ami a szivargyujtóról működik. Igazából csak ilyen tartó amibe beleteszem a cumisüveget és befér a palacktartóba így nem foglal el sok helyet. A víz ebben van és mikor kell hozzá a tápszer és lehet enni.
ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!