Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy vacsorázzon a kisfiam...

Hogy vacsorázzon a kisfiam ebben az esetben?

Figyelt kérdés
2 hét múlva 1 éves lesz a kisfiam. 6 hetes korától 7-8 hós koráig átaludta az éjszakát úgy, hogy az esti fürdetés után evett 210 ml tápszert. Amióta elkezdett mászni és menni, éjszaka is sokszor megéhezik, amit egy darabig orvosolt az, hogy fürdés előtt evett egy adag pürét, viszont azóta csak egyedül akar enni, nem fogadja el a pürét, és a tápszer se csúszik neki, csak az éjszakai ébredéseknél és reggel. A Sinlaccal sűrítést próbáltuk, és amúgy nap közben is elég jó mennyiségeket eszik és iszik, 4 étkezése ki van váltva az 5-6-ból. Pregomint eszik jelenleg, mert én tejfehérje allergiás vagyok, de már lehet neki tejtartalmút is, mert ő igazoltan nem az. Próbáljak ki egy új tápszert? Vagy valami más praktikát?

ápr. 22. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kapjon normális ételt vacsorára. És ha még kér akkor alvás elött tápit.
ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nalunk az 1 eves reggel-este kap tapszert, de mar nem sokat ker, csak 90-120 ml, attol fugg milyen kedve van.Ezen kivul napi negyszer eszik darabosat, kap vacsit es a vacsi utan 2 oraval fekszik le kb, akkor iszik meg tapszert.

Puret en mar nem annyira eroltetnem kerdezo, jo lenne darabosat ennie, sinlac meg nem tudom mire kell.

Nem hizik megfeleloen?


Amugy en tejfeherje erzekeny vagyok, nalunk fel se merult a tejmentes tapszer, de a kisfiamnak semmilyen tunete nem is volt ra soha, tejtermekekre se.

ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1 évesen pürét?! Sinlacot?


Adj neki rendes kaját

ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Alapvetően már ugyan azt eszi mindig, mint mi, kis módosítással (kevesebb fűszer, stb), ezt úgy darabolva, hogy egyedül is tudjon próbálkozni, de vacsorára eddig tejpépeket kapott. Elnézést, rosszul fogalmaztam a pürével, tejpépre gondoltam, csak mindig keverem a 2-t szóban.

Hízik amúgy szépen. A Sinlacot a védőnő javasolta, hogy azzal "sűrítsem" a tápszert.

Főleg azért maradt a Pregomin, mert HA-s tápszerrel kezdtük, de attól puffadt, és ez így nem csak tejfehérje, de laktózmentes is. Sajnos 1,5 hetesen már tápszert kellett kapnia, mert kórházba kerültem, és akkor elapadt a tejem.

ápr. 23. 15:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!