Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 1 hónapos a kisfiam! Sajnos...

1 hónapos a kisfiam! Sajnos nagyon kevés tejem van! Mit tegyek? Muszáj neki tápszert adnom, de evvel nem csinálok rosszat? Milyent vegyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milumil-nem csinálsz rosszat,jól fog lakni a babád!
2012. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvos felír Neked tápszert.Kedvezményesen....
2012. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem csinalsz rosszat ne aggodj. Nekem is keves volt a tejem nagyon. Nem mondtam le a szoptatasrol csak potoltam tapszerrel. Szopizott a babam meg fejtem is 7 honapos koraig csak eppen sosem volt eleg es kellett egy kis potlas.
2012. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kevés tejem volt, tápszereztük mellette a lányaimat. Mi Humana-t kaptunk, nekünk bevált, de úgyis az orvos fog felírni valamit: [link]
2012. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 gabszem ***** válasza:
sajnos mi is igy jártunk, az orvossal irass fel tápszert.
2012. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

ha sokat sír,nem fejlődik,nem alszik,akkor tápszer. és nem csinálsz rosszat! legszívesebben nyakon vágnám azokat akik azt plántálják szegény anyukák fejébe h csak az anyatejes baba lehet szép,okos egészséges,ami NEM IGAZ!!!


dokid felír,de ha nem és szövegel,hagyd a csudába és vegyél a gyógyszertárban te. bármelyik jó,bebát nyomják nagyon de rémes az íze. sztem amúgy bármelyik jó, a dm-es babylove is,sőt!

2012. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
és igen,mellette azért ha jön tejcsi azt is adj neki,de mellette legyen ott a tápszer üvegben. 100ml-t siomán csinálhatsz elsőre,meglátoid mennyit fog igényelni a tej mellett és akkor később kaphat annyit. nekem fiam spec mind a 100-at bevágta 1 hósan a te mellett is/előtte azt hallgattam majd lesz több tejem,legyek türelmes elég az a gyereknek/aki csórikám egész nap sírt és még a születéskori súlyát se hízta vissza addigra.akkor intettem be a dokinak és a védőnőnek is. a fiam ma már 5 éves,korát meghaladó intelligenciával, bár évvesztes,de már iskolaelőkészítős lesz idén,hiába csak 1 éves volt oviban olyan okos. ja és kb évi 2x ha beteg
2012. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"5 éves lesz decemberben ezért évvesztes
2012. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 nittababy ***** válasza:
Humánná HA start+ nekünk ez volt és nagyon bevált!!
2012. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igen nekem a védőnő mondta,h nem jó a tápszer!De ez van nem én nem akarom h ne legyen tejem!A pici meg éhes,szenved szegényem......
2012. júl. 27. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!