Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A "Jó éjszakát" tápszer...

Nagyenn nagydé kérdése:

A "Jó éjszakát" tápszer tényleg sűrűbb/laktatóbb egy 15 hónaposnak, vagy elég a síma tápszer?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
15 hónaposnak már a vacsorának kéne laktatónak lennie, a tápszer már csak kis kiegészítés, ne azzal próbáld jóllakatni, már nem kisbaba :)
2012. dec. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. A vacsit kell laktatóra csinálni. Amúgy a tej is elég nekik ilyenkor már (természetesen ha a tápszer mellett vagy az sem gond). Csak én sokáig aggódtam, hogy nem elég a tej éjszakára, ezért tápszert adtam, de egyszer kipróbáltam a tejet és nem kelt fel enni.
2012. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban, adj neki rendes vacsorát. (Ha esetleg még nem kap, csak tápszert.) Az én lányom szintén 15 hónapos, kb. 8 hónapos kora óta kap rendes vacsit 6-7 körül, majd elalváshoz tápszert kapott, de nagyjából 1 hónapja átálltunk a tejre reggel-este is. Nem kel fel így sem, ez nem a tápszeren múlik már ilyan korban.
2012. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Természetesen már jó rég óta rendesen vacsorázik, csak éjjel rengetegszer kel. Nem csak fogzáskor, amúgy is. Mostmár csak esti elalváshoz jut neki elég anyatej, éjjelre nem, de amíg nem kap cicit nyöszörög stb. Ezért csinálom úgy, hogy vacsi, és utána iszogat egy kis tápszert. Csak erre voltam kíváncsi, hogy éjjelre ugyanolyan jó-e a síma tápszer is :)
2012. dec. 11. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!