Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért csak tápszerrel alszik...

Miért csak tápszerrel alszik el a babám?

Figyelt kérdés
Egy hónapos kisfiam ha szopi után nem kap tápit nem hajlandó aludni. Van elég tejem szopi után még egy 30 ml-t könnyedén le tudok fejni. Ma megpróbáltam be csapni és anyatejet kapott tápi helyett de nem aludt el végül adtam neki tápszert csupán 10 ml-t cuppantott be és már nyugodtan aludt is. Nem értem. Volt már valakinek így? A gyerek orvos nem hiszi és minden áron erőlteti hogy ne adjak neki tápit mert a hasa fáj azért sír.... De ha a hasa fájna az a tápszertől nem múlna el szerintem... sőt...

2013. márc. 8. 18:52
 1/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
A tej utolsó része a legsűrűbb, ha szopi előtt még ennyit le tudsz fejni akkor valószínűleg csak a híg, kevésbé tápláló tejhez jut hozzá. Fejsz egyébként pluszban bármilyen okból? Mert ha igen akkor az megboríthatja az egyensúlyt. Akkor inkább ne fejj, hanem hagyd hogy beálljon a kereslet-kínálat, azaz pont annyi tej termelődjön amennyit a baba megeszik, így mindig ki fogja enni a táplálóbb hátsó tejet is.
2013. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szopi után fejek néha de csak nagyon néha... ha van rá éppen idő. szopi előtt soha sem
2013. márc. 8. 19:33
 3/3 xStefix ***** válasza:

Minden alvásnál ez van?

Egyébként hogyan viselkedik, látsz még valami aggasztót, zavarót rajta?

2013. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!