Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres babádhoz meddig...

Tápszeres babádhoz meddig keltél éjszaka?

Figyelt kérdés

most 2 hetes. Este kétszer kel/éjfélkor és 3-kor/ le kellene szoktatnom az éjszakázásról? A gyerekorvos szerint este csak teát adjak neki.

Ti hogy csináltátok?


2013. máj. 21. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
adtam enni,mikor kelt. most 7 hetes,már 7 órát alszik egyben, 9től 4ig. nem teáztatnám mikor éhes.
2013. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát 2 hetesen még szerintem bőven ehet éjszaka. Én nem szoktatnám le. Majd olyan 3 hónaposan ha addig nem változik akkor igen, de nem hiszem, hogy 2 hetesen le kellene szoktatni. Amúgy meg néhány hét múlva magától is leszokik, és át alussza az éjszakát ha minden jól megy.
2013. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém elmúlt 5 hónapos- sajnos 1 hónapos korától tápit eszik főleg - de még mindig 2szer kelek éjjel, sőt 3szor (egyszer 10 körül, egyszer éjjel 1-2 órakor és egyszer hajnalban 4-5-6 körül, attól függően mikor evett előtte). Ameddig tudom, meg is akarom ezt tartani, mert mindig van valami, ami miatt nyűglődik (télen náthás volt sokat, füle fájt, azért evett rosszul, most a fogai miatt), szóval a lényeg, h mi hál istennek már tudunk félálomban enni - tehát ő jóformán alszik, nem ébred fel, nyugodtan visszateszem, ki sem nyitja a szemét:-))), sőt, ilyenkor eszik a legjobban, ezért nem akarom abbahagyni. Egyébként szerintem az ilyen pici babának nagyon hosszú még az egész éjjel evés nélkül.
2013. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
nekem tegnap volt 1hónapos a picim szintén tápszeres a kezdetektől. de már 1hete hogy átalussza az éjszakát. este 9környékén van pancsi utána kaja azt alszik reggel 5ig vagy még tovább. mikor haza jöttem vele a kórházból már első nap átaludta az éjszakát. :) teát etetés előtt adok neki egy kb 10-15ml mert nehezen tudott kakilni orvos javasolta a kamillateáztatását.
2013. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
A fiam 8 hetes korától pár hétig aludt este fél 10-től 6-ig. Utána beállt a rendszer, a mai napig (most lesz 1 éves) este fél 8-tól reggel fél 8-ig alszik.
2013. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam! Köszönöm!Amúgy ő is éjszaka eszik a legjobban.
2013. máj. 21. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem még egy évesen is felkelt enni mind a két gyerekem, ha csak inni adtam neki,nem nyugodott meg,nem aludt vissza.
2013. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ennek a pontozásnak sok értelme nincs, de én zöldet adtam mindenkinek.

A 4-estől kérdezem, hogy a 10ml kamillateát, mennyi tápszer előtt adta?

2013. máj. 22. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem vontam. És vonom meg tőlük a tapszert! Ha éhes hadd egyen. A nagyobbik ha jól emlékszem kb 1,5 éves volt mikor leszokott az éjszakai tapszerrol de utána kb uhyanabban a mennyiségben teazott. Most lesz két éves es pár napja már csak pár korty teát iszik éjszaka és átalussza az éjszakát. A kicsi most egy éves és meg egyszer eszik tapszert. Nem fogom tőle sem megvonni. Bár valóban vedonotol,doktornotol kezdve mindenki azt mondta h szoktassam le őket, de a férjemmel úgy voltunk és vagyunk vele, h amíg kéri hadd egye. Nem tudom ez miért lenne baj.? A nagyobbik kb másfél éves volt mikor leszokott arról, h fel illetve óránként kelljen 3 hős korától kezdve. Azt akarom ezzel mondani,h így sem úgy sem alutta at az éjszakát. De te tudod mi a legjobb a babdnak.
2013. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg nekem 120ml eszik meg a pici egy etetésnél és az előtt szoktam neki teát adni de nem mindig.
2013. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!