Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kettes tápszer hatása! Volt...

Kerria kérdése:

Kettes tápszer hatása! Volt valami változás miután kettes tápszerre váltottál?

Figyelt kérdés

Problémám: Kislányom másfél éves, és egyszer kel még éjjel enni. Úgy veszem észre, hogy az 1 es tápszer amit jelenleg kap, az 5-6 órára elegendő neki. Mit gondoltok, ha kipróbálnám a 2-es tápszert, azzal jobban jóllakna? Érdemes kísérletezni?


Este 6 óra körül velünk vacsorázik, majd lefekvéskor kapja a tápszert (fél9-9 körül), de hajnal 2-3 óra között mindig felébred, eszik és visszaalszik.


Itatással már próbálkoztam huzamosabb ideig nem jött be. Most pocakban a tesó, és örülnék ha többet tudnék éjjel pihenni. Nagyon köszönöm!



2013. máj. 31. 10:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Még pár napig tesztelni akartam, de így megírom az eddigi változást.


Sokkal nyugodtabban és többet alszik, az 5-6 óra most elcsúszott 7-8 óra tartamra, én már ezt is pozitívan értékelem :)

Ami fő változás, hogy csendesebben alszik. Eddig sokszor nyöszörgött egyet-egyet, most szépen, csendben és nyugodtan.


Én nem fogok többet 1-est íratni, és továbbra sem értem miért nem javasolták a váltást (most csúnya gondolat jutott eszembe: lehet ez után is fejpénzt kapnak???).


Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki hasonló dolgokkal küzd. Én végül a sima 3-mast választottam neki, még gondolkodom az éjjeli kipróbálásán is (amit estére/éjjelre javasolnak).

2013. jún. 5. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!