Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Adj tippet légyszives! 3,5...

Adj tippet légyszives! 3,5 hetes kislányomnak vásároltam Mecsek Baby teát de nem tudom hogy ízesítsem neki? vagy csak hagyjam neki simán?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ne ízesítsd semmivel
2013. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én tettem bele egy kis cukrot amikor a lányom kicsi volt,mert máshogy nem itta meg.
2013. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem itta meg ízesítés nélkül, úgyhogy én egy pici gyümölcscukorral ízesítettem neki, hogy épp egy picit édesebb legyen. Ennyitől nem lesz semmi baja..

De nyilván próbáld meg, hátha megissza enélkül is!

2013. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megissza simán,akkor ne tegyél bele semmit.

Nekem nem volt hajlandó,így pici kubuval ízesitettem.

2013. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igaz én nekem kamillateát kellett adnom (orvosi javaslatra) és úgy kellett elkészítenem hogy 1decinként 1koccka cukorral kellett jól kifőznöm.
2013. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek. Sajnos a védőnőm azt mondta ne adjak Mecsek baby teát a kislányomnak. Inkább a gyógyszertári édesköméy teát.
2013. júl. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!