Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükséges az újszülöttet az...

Nyunyi77 kérdése:

Szükséges az újszülöttet az anyatej mellett, babateával is itatni? (Pl: Mecsek Babatea)

Figyelt kérdés
Ezzel elkerülhető a hasfájás vagy teljesen felesleges?
2013. júl. 3. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem adnék neki semmit anyatejen kívül.
2013. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem kell, ha hasfájós lesz akkor kell adni neki a megfelelő csoda szerekből, kinél mi válik be van akinél egyik sem. Megelőzésre ölösleges ráadásul a mecsek baba tea nem fogja megelözni. Nem ezen fog mulni. Ha igény szerint szoptatod nincs szükség itatásra.
2013. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 dia1127 válasza:

én 3 hónapos koráig tudtam szoptatni csak sajnos a kis lányomat de én adtam mellé teát is neki, hasfájós volt.

nekünk segített a mecsek tea rengeteget pukizott tőle :)

de ugyan erre a célra meg felel a kamilla tea is.

én nagyon figyeltem az étrendemre , ne hogy valami tiltottat egyek amivel később ártok a kicsinek, de hiába figyeltem hasfájós lett .

Nekünk nem volt felesleges ez a tea :)

de figyelj arra hogy ne igyon túl sokat mert nagyon hamar el telíti a kicsi gyomrát :)

2013. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

csak anyatej se viz se tea ezeket sose kapta a lányom hirböl se ismeri a cumis üveget csak igény szerinti szopi

mult héten kezdtem el adni neki cici után az öszibarackot és ujra cici

hasfájásra hajlamosak a gyerekek de nem mindegyik élö példa rá a lányom

2013. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Júliusi a lányom, de 6 hónapig semmit sem kapott az anyatej mellé. Most 11 hónapos, de nem kapott még teát, csak vizet. Akkor kezdtem itatni amikor a kóstoltatást.


Nem kerülheted el vele a hasfájást. Tedd sokszor mellre, igény szerint, kicsit simogasd a pociját. Tornáztasd. És tartsatok ki, el fog múlni!

2013. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 hónapos koráig nem adtam neki se teát, se vizet, nyáron sem, utána is csak vizet, teát sosem. Ha vizet adsz az elején, elapad a tej. nyugi, nem fog kiszáradni, szopizik eleget.
2013. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Addig semmit nem adnék neki anyatejen kívül mig ki nem derül hogy egyáltalán hasfájos e......
2013. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig kell,de kérdezz meg egy normális orvost Ő javasolj a vizet a babáknak,sőt a babatea is nagyon jó,én adtam a fiamnak,nyáron meg pláne szüksége van a folyadékra.
2013. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk itt úgy látom, akik csak szoptatnak úgy, hogy se vizet se teát nem adnak a babának, úgyhogy így is lehet. Nem törvényszerű a hasfájás. Nekem egyik gyerekem sem volt az.
2013. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 17 hónapos koráig szopizott, addig nem is nagyon fogadta el a vizet, teával talán egyszer próbálkoztam. Nyáron, amikor hőség volt, akkor is csak az anyatejet fogadta el. Csatlakozom az előttem szólokhoz, ezt az időszakot túl kell élni, nem nagyon lehet mit tenni. Anno mi is kipróbáltunk mindent, de csak az idő segített. 3 hónaposan vége lett a sok-sok sírásnak.
2013. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!