Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » SOS! Milyen tápszert vegyek...

SOS! Milyen tápszert vegyek az 1 évesemnek amit finnyás személye megihat?

Figyelt kérdés
Már nem akar szopizni. Milumil Ha Start tápszert írt fel a doki, de nem issza. A tejpépet szereti, de azt nem ajánlják reggelire és estére. Mi a kül. a 2es és 3as tápszer között valamint milyen az a tejital?
2013. júl. 9. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
1 éves kor felett már nem kell HA tápszer, a start tápszerek 6 hónapos korig vannak. 2-esből is van HA, de már nem muszáj, én tejitalt adok, van olyan is ami ízesített (vaníliás, almás, banános stb.)
2013. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam sem ivott meg eleinte semmilyet. Több félét vettem, és egyszer csak elfogadta a Humana almás tápszerét. Aztán vettem Nestlé vaníliás junior italt, na azt meg már imádja! Csak idő kellett neki míg hozzászokik, mostmár bármilyet megiszik. Ne add fel, én is küszködtem kb. 2 hétig. Egyébként azt mondják a HA-s tápszer nem finom, biztos ezért nem issza, hiszen már evett sok-sok finomságot, tudja mi a jó.

A 3-as tápszer összetétele nagyon hasonlít a junior italhoz, azt mondta a védőnőm, szóval majdnem mindegy, hogy melyiket adod.

2013. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se tápszert adj neki, hanem mondjuk Milumil Junior gyerekitalt, ez fényévekkel finomabb, mint a tápszerek. Felnőtt fejjel is azt mondom, hogy finom, olyan ízű, mint a vaníliás tej. Én ebbe szoktam még reggelente pici nesquik kakaóport tenni, vagy vannak a Nestlenek kakaós és vaníliés ízesítői, azt is adtam egy időben bele, vagy macikávé...és így változatosan mindig megissza a lányom, pedig a tápszert már ő sem volt hajlandó meginni... Este ízesítés nélkül adom a Milumilt neki...
2013. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. vagyok ismét. Csak azt szerettem volna még leírni, hogy a lányom az ízesített tápszereket sem itta meg, ezeket a banános, gyümölcsös verziókat, amiket kapni lehet...
2013. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!