Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 11 hónapos kisgyerek ha már...

11 hónapos kisgyerek ha már nem kaphatja a tápszert és tejet se ihat, akkor mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Doki azt mondta h ne adható már neki a tápszer - speciális tápszer kell neki - de a tej az még később adható.

2013. júl. 20. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

MIlyen speciális tápszer kell egy ekkora babának?

Mi Milupa Fermentáltat iszunk, és a védőnő azért ezt írta fel, mert 18 hónapos korig is adható. Semmi speckó nincs benne.

Tej csak egy éves kora után.

2013. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másféle tápszert nem tudsz neki adni? Milyen speciális tápszert használtok? Ha még kell neki, akkor mindenképpen beszéld meg a dokival, hogy írja fel, ha pedig már nem kell, akkor váltsatok másféle tápszerre.
2013. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen speciális tápszer nem adható 11 hónaposan?

A barátnőmnek 17 hónaposak az ikrei, tejallergiásak, még most is a kezdő, allergiásoknak való tápszert kapják, receptre. Tejterméket még egyáltalán nem kaphatnak, marad ez a tápszer.

Mit mondott a doki, mit adj helyette?

2013. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én babám 9 hónapos, nem hajlandó tápszert inni. Viszont minden más ételt nagyon szeret, én már szinte mindent adok neki.
2013. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hónapos a fiam és tejallergiás és még mindig tápszert kap reggel és este. Milumil Pepti plus 2-t kap most előtte meg Novalac Allernovát kapott. 2,5 éves koráig van tápszerre kedvezményünk és ha igényli akkor kapni fogja,mivel tejterméket nem fogyaszthat és így legalább valamennyi vitamint fedezek vele. Nem értem,hogy miért nem kaphat 11 hónaposan tápszert...
2013. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek 12 hónapos koráig írták fel az AR tápszert, amit bukás ellen szoktak adni. Már rég nem volt rá szükség, de így sokkal olcsóbb volt, mintha sima tápszert veszek recept nélkül. 1 éves kora után váltottunk tejalapú italra (Milumil, Nestlé, Humana, stb)- ezek nem túl olcsók, de jobb, mintha tejet adnánk neki. Úgysem kell már ennyi idősen olyan sok, én naponta kétszer (reggel és este) adok a másfél évesemnek ilyen tejitalt, 2x150 ml-t fogyaszt, többet nem fogad el.
2013. júl. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!