Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyi tápszert kap (ott) 3-4...

Mennyi tápszert kap (ott) 3-4 hónaposan a babád?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, úgy napi 5-6-szor kapott 150ml-t. De ez nagyban függ a baba méretétől is, hogy mennyi a javasolt. Én mindig annyit adtam neki, amennyit kért.
2013. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig 180 ml vízből csináltam neki, de át kellett térnem ma a 210 vízből, de elég nagy baba, és már 4 hósan megduplázta a súlyát, +13cm-t nőtt, szóval lehet ezért. Barátnőm pl csak 150 ml vízből csinálja meg neki a tápot, pedig 4 nap híján egyidősek a babák....
2013. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan fura, mert a tápszeres dobozon az van, hogy 3 hónapos kortól 120ml vízből, 4 hónapos kortól meg 150ml vízből. Viszont mindenhonnan azt hallom, hogy jóval többet esznek a babák. Nem szeretném túletetni, de azt sem szeretném, ha éhes maradna (nem jelzi, ha kell még neki).
2013. aug. 11. 08:40
 4/8 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz hogy mi van a dobozra írva. mert minden baba más és mások az igények. nekem már 2jónapos korától sokat eszik egyszerre (240ml igaz csak 4ritkán van meg az 5étkeztetés) munkatársamnak tavaly mikor ennyi idős volt a babája elég volt neki a 90ml is igaz akkor 8alkalommal evett neki. én annyit adok amennyit kér. be szoktam keverni a 240ml-ert de mostanság hagy meg belőle kb 30ml.
2013. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a tápszeres dobozra 3-4 hónaposnak 180 vízből írja, és csak 5-6 hónaposnak írja a 210 ml vízből. De ne foglalkozz vele, tény, hogy a szoptatott babáknál sem mérik le mennyit eszik....
2013. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nah a mi tápszeres dobozunkon meg 5 hós korig 130 vízből írja. amúgy átlagban 150 vízből eszik, a nagy melegben 60-at evett, de a melegek előtt este elfogyott a 180 vízből készített is, és aludt reggel 5-6 ig.
2013. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam nagyon nagy baba. 180ml vízből +6 kanál( nálunk ennyi kellett) lett 200ml kb. de ha azt látod ,hogy éhes , még kérne csinálj többet mint szoktál és nézd meg megeszi-e. Nagyobb babáknak nagyobb a tápanyagigényük is :)
2013. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok :) Èn mindíg figyeltem mennyit kér (persze nem billentünk àt a mérleg másik oldalára) és 3hós kora óta , amióta megszűnt a hasfájás , este jól belakik és reggel boldogan ébred :) Éjjel sosem kér enni:)
2013. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!