Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, hogy 13 hónaposan...

Miért baj, hogy 13 hónaposan tápszert kap? 1 év feletti babátok mit kap?

Figyelt kérdés
13 hónapos múlt a kislányom, és tejet kap. Igazából a védőnő inkább a tejitalokat ajánlotta, a gyerekorvos viszont a tápszert. A tápszert viszont már 1 éves kora előtt is csak nehezen fogadta el már. Úgyhogy azt már nem tudom vele megitatni, a tejitalokat sem issza meg, pedig több félét is kipróbáltam neki, sőt ízesítetteket is. A bolti tejet viszont megissza. Védőnő azt mondja inkább szoktassam át a tejitalokra, mert egészségesebb. Hiába próbálkozom, nem issza meg, ha mégis a szájába kerül kiköpi. Baj hogy tejet iszik?
2013. máj. 27. 12:28
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem tápszert tejet!!!!!!

Szóval miért baj, hogy tejet kap 13 hónaposan???

2013. máj. 27. 12:29
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nincs érzékenysége rá akkor semmi baja nem lesz szerintem. Annyit tehetsz még hogy forralva és azt lehútve adod neki. Akkor tuti nem lesz a baj tőle ha nincs allergiája. De azt úgyis észre vetted volna már.
2013. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem nem baj az enyémek is azt itták 1 éves koruktól,persze nálunk nincs allergiás a családban
2013. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doktornő hogy 1 éves kora után ihat bolti tejet vagy tejitalt döntsem el. Most 9 hónapos a kisfiam még reggel-este tápszert kap dm-es babylove nagyon szereti!Szerintem mi megpróbáljuk a tejitalt nem akarok még tejet adni neki nem sok minden van benne..
2013. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valami érzékenysége lenne, már előjött volna, igya nyugodtan ha szereti. Én örülnék neki ha a kislányom meginná. Majdnem két éves és még havi 5 doboz tápszert kell neki vennem. Egyáltalán nem issza meg a tejet még felesben sem. Nem tudok vele mit csinálni, egyszer csak leszokik róla.
2013. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!