Anya.mano333 kérdése:

Nestlé Lactogen Harmony tápszert adhatok az 5,5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Eddig Humana Digest Plus-os tápszert ittunk a hasa miatt, de most a doktornőnk erőlteti a a Milumil-t. Nem nagyon eszi, a hasa is fáj tőle.

Kaptunk ajándékba egy Nestlé Lactogen Harmony tápszert még mikor pici volt, és az is kifejezetten hasfájós, pukizós babáknak van.

Viszont a doki állandóan azt hjtja, hogy nem adhatok neki, mert nem HA-s.

A Humana sem volt az...amit Ő írt fel....

Elég fura doki, nem igazán bízunk meg benne, eddig is mondott már hülyeségeket.

Megkóstoltassam vele, vagy sem?


2013. aug. 25. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Tök jó orvosod van! Nem tudszváltani? Mi MIlumil HA-t ettünk, de kb4 hósan megkértem a doktornőt, hogy nincs valami olcsóbb és a Harmonyt írta fel.Mi ezt esszük, hónapok óta, nincs vele gond és csak 1000 ft. Örök életére meg nem kell HA tápszert ennie. FFőleg ha már elkezdted hozzátáplálni
2013. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már hetek óta eszünk minden bébiételt, ami 4-5 hós babáknak van...már husisat is. Nagyon szereti és semmi baja tőle....

Akor ti már 4 hónaposan ettetek Harmony-t? És szereti?

Lehet akkor holnap én is kipróbálom...ha van tőle kaki, semmi baj nem lehet....

2013. aug. 25. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is harmonyt ettünk 4 hós koráig szerintem nagyon jó tápszer bár nekünk kicsit szorulásunk volt. azóta hogy hozzátáplálunk nem fogadta el így humana baby fittre váltottunk ez nagyon jó imádja a babám ésa a szorulásnak is vége.
2013. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!Igen 4 hós korától eszi azt, most 10 hónapos. Semmi bajunk nemvolt vele, sőt! Szorulásos volt nagyon a fiam, szerintem 2 nap után, hogy ezt kapta,megszűnt minden poci baj. :) Addig csak hőmérőzve tudott kakilni. Egy baj van vele, hogy nagyon oda kell figyelni mikor kevered, mert nagyon össze tud csomósodni. Én úgyszoktam, hogy 2 kanalanként összerázom.

De ha már ennyi mindent eszik a babád, akkor meg főleg nem kell már HA tápszer.Szerintem próbáld ki nyugodtan!

2013. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, ma reggel ki is próbáltuk...ízre biztos nem volt rossz, mert szó nélkül megitta az egészet...a többit majd meglátjuk.

Már csak azt kell kisütnöm, hogy adom be a dokinak, hogy ezt írja fel, mikor ő kifejezetten tiltotta. :(

2013. aug. 26. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost. Nekem van 2 doboz bontatlan ha érdekel meg van egy receptem 2 dobozról de nem tudom a felírástól meddig lehet kiváltani.
2013. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
már nyilván lejárt, de kiírástól számított 90 napig ki lehet váltani a recepteket! :) Mi is most kezdjük a L Harmony-t, remélem bejön, mert eddig a Novalac-ot ettük, ami nagyon-nagyon jó a babának, csak nagyon drága.. igy talán ez most bejön és olcsóbban kijövünk egy hónapban...
2014. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!