Valakinek tapasztalat a milumil optima tápszerről?

Figyelt kérdés
nem tud kakilni a babám (2 hónapos) eddig a milumil peptid ette, aztán kipróbáltuk a beba ha sensitive -et de az még rosszabb és most ezt kaptuk rá.
2013. aug. 27. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én most akarom lecserélni a Milumil Optima-t, mert nem tud kakilni a babám. Tehát szerintem ez sem lesz jobb nektek sem, mint az eddigiek.
2013. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát az szuper, kiváncsi leszek. nem tudom mikor találjuk meg végre az igazit. :(
2013. aug. 27. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Milumil Komfortot ajánlotta adoki, most azt fogjuk próbálni. Te azt már próbáltad? 1. vagyok.
2013. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt még nem próbáltam. remélem nem is kell már. :)neked mire kell? valami speicális tápszer ez vagy csak ugy?
2013. aug. 27. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én babám se tudott tőle kakilni, hasfájós volt. 1 tápszer vált be csak, a DM saját márkás 1 es tápszer!
2013. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cseréld a milumil komfortra!
2013. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia! A mi kislányunknál is először megijedtem, mert csak két nap után lett tele a pelus. Én segítettem neki: körkörösen simogattam a pociját, kicsit tornáztattam, és minden nap azonos időpontban leszedtem róla a pelust és akkor sikerült neki, persze ezekkel a technikákkal.Közben én is kipróbáltam másik tápszert, de az meg felül jött ki belőle. Most 5hónapos, és napi szinten meglep a csomaggal hajnalban, segítség nélkül:) De persze kap már néha gyümölcsöt, szóval lehet, hogy az is segít. Remélem megoldódik Nálatok is a helyzet.
2013. aug. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugy tünik bevált a tápszer. Tegnap és ma is jot kakilt.
2013. aug. 29. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!