Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna krémszerű folyás,...

Barna krémszerű folyás, tapasztalat vkinek?

Figyelt kérdés
11 hetes terhesen mitől lehet a barna krémszerű folyás,Külföldön azt mondják ez normális,sztem nem,hasonlo tapasztalat
2013. aug. 25. 13:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Anyukám 9 hónapon keresztül folyamatosan menstruált, miközben terhes volt velem. Ritka, de létezik.
2013. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A barna mindenképp vérzést jelent, még ha nem is friss vérzést. A vérzés sosem normális, de nem jelent feltétlenül bajt sem. Elmennék vele orvoshoz, bár tudom, hogy külföldön a legtöbb helyen a 12. hétig nem foglalkoznak a kismamákkal.
2013. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos ezért vagyok bajban,mert itt angliában nem foglalkoznak 12 hétig a kismamákkal.Azt nem tudom,h eggyaltalán ha " normális" meddig tart,mikortól kezdjek aggódni igazán
2013. aug. 25. 14:21
 4/25 anonim ***** válasza:
Próbálj meg pihenni minél többet, C vitamin+ mg készítmény esetleg.
2013. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Van magneb6 om,azt szedjem esetleg?
2013. aug. 25. 16:19
 6/25 anonim ***** válasza:
Mindenképp szedd, akár 3X2-t is naponta! Vannak ennél erősebb Mg készítmények, de ha most ez van otthon, ez is szuper.
2013. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,már ez is segítség!!!!!
2013. aug. 25. 16:53
 8/25 Rencs1111 válasza:
Szia! Én ma mentem vele sürgösségire, megvizsgált a doki azt mondta ha csak foltozgat és ép a méhszály akkor nem probléma. Remélem nem lesz semmi problémád szurkolok
2013. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mg-ot akkor kell szedni ha görcseid vannak...a barnázáshoz semmi köze. Menj el orvoshoz mert ilyenkor szedni kell utrogestant pl.
2013. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Dehogyis nincs köze a Mg-nak a barnázáshoz. Én is barnáztam, kórházban is voltam vele, az utrogestan mellett ezt is rögtön adták. Utrogestant a kérdező doki nélkül nem tud beszerezni, úgyhogy marad a Mg, ami segít, mert a méh is izom, azt ellazítja, megnyugtatja, így pl. ha ne adj isten leválás lenne, akkor legalább a méhaktivitás csökken.
2013. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!