Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mióta csak tápszert eszik a...

Mióta csak tápszert eszik a kisfiam kicsit nehezen kakil, van rá valami tippetek mivel lehetne kicsi meg lágyítani neki? Van még minden nap kakija csak nehézkesen nyomja ki. (7 hetes)

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Patikäban lehet kapni Mira bébivizet és azzal kell megcsinálni a reggeli tápszert! Nem tudom,hogy egy 7 hetes babának lehet-e adni,de a patikában megmondják! Mi is használtuk sokáig! De egy nap csak 2 dl-t lehet belőle neki adni!! Kérdezz rá a patikában a részletekre,nekünk magyon bevált!! :)
2013. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,úgy is kell mennem tápszerárt rá kérdezek
2013. szept. 9. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapot ír a papirja. Nekünk itt áll 2 üveg bontatlanul, mert a kicsi nem hajlandó meginni, olyan rossz íze van :(

Én vizet adtam neki 2 étkezés között. Ez is segít, de ha már több, mint egy napja nem kakilt, akkor kapott egy kis kamillateát. Ez mindig segített.

2013. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó, ha egy kicsit több vizet teszel a tápszerhez. Pl. nem 120ml-hez teszel 4 kanál port, hanem 130-hoz.
2013. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. szept. 11. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!