Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Minden tápszer keserű vagy...

Minden tápszer keserű vagy csak a Milumil HA 1 optima? Tudnátok ajánlani tápszert ami nem keserű?

Figyelt kérdés

Nekünk Milumil HA 1 optimánk van és nem issza meg az 5 hónapos kisfiam.

Most kapna először tápszert.

Anyatejes baba.

Csak fincsorog tőle.

Azért írattam a gyerekorvosunkkal tápszert mert mikor megvan a menzeszem(5napig tart)az első 2-3napban nagyon kevés tejem van,többször rakom mellre akkor sincs több tejem ebben a pár napban.

Szegénykém szeretne szopizni nem utasítja el de kevés ilyenkor neki a tejem.Arra a pár napra szeretnék tápszerrel pótolni kisfiamnak.Aki tud kérem segítsen!



2013. szept. 10. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Általában a HA tápszereknek mind borzalmas az íze, a sima tápszereké nem ilyen rossz.

Anyatejes baba, aki hozzá van szokva az anyatej édes ízéhez sokkal nehezebben fogadja el ezt, mint az amúgy is tápszeres.

2013. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A sima tápszernek is úgy mond ,,fura íze" van?

Akkor most váltsunk tápszert vagy ezt tudom valahogy ízesíteni,hogy elfogadja?

2013. szept. 10. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak már ízesített tápszerek is, banános, vaniliás...
2013. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak a ha tápszerek keserűek. Mindegy milyen márka.

Szerintem próbáld meg a sima milumil 1-est. Ez édesebb. Nem kell feltétlenül édesített cucc.

2013. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak a HA tápszer keserü és a kakija kegyetlen büdös töle.

A sima tápszer olyan mint az anytej, az összetevök mind ugyan az mint az anyatejben, attól ugyan lyan lesz a kakája is.

Az íze kicsit másabb, talán az anyatej kicsit édesebb.

2013. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak megerősíteni tudom, az anyatej tényleg édesebb,. mint a kaka...:)
2013. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségetek mindenkinek! :)
2013. szept. 10. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
A HA-s tápszerek sajnos ilyenek, de nekünk végül a BEBA lett a nyaerő vaniliás ízesítéssel.
2013. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!