Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 hónapos a kisfiam és nagyon...

4 hónapos a kisfiam és nagyon sokat bukik a tápszertől, ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
Beba HA Pro Start-ot isszuk (ami szerintem szorulást is okoz,mert csak 2 naponta van széklete).... át kell térnünk AR-es tápszerre!Szerintetek Beba A.R. vagy Milupa Milumil A.R-t írassam fel???Sokat segítene ha valaki tudná a Milupa A.R árát receptre vagy anélkül!!Előre is köszönöm...

2012. jún. 28. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
milumil nagyon jó recept nélkül is van,nekem is az volt,és tápszeresnek napi széklete kell legyen,a bukásokra van 2e ft-ért ilyen por amit ki kell keverni olyanra mint a krém megeszi és nem fog bukni,sajnos már nem tudom mi a neve,de doki tudni fogja,fontos,hogy ne legyen sok bukása napi 2-elmegy,de mindig....az nem.
2012. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!Akkor megkérdezem a dokinőt úgy is megyünk hozzá holnap,de akkor át térünk a Milumilra...:)
2012. jún. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!