Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem elég neki. a tápszer?...

Nem elég neki. a tápszer? Milumil fermentált eszik. Megprobálom betartani a 3 orahosszát de nehéz mert már 2 ora elteltével már sir. Teáztatom is.2490 grammal született és 5 hetes.100 ml-nél nem adhatok neki többet a doki szerint

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Igény szerint etesd. Valószínűleg nem elég neki, persze ha az éhség miatt sír. Nem lehet, hogy fáj a hasa?
2013. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

bocsi hogy kérdem, de semmi tejed nincs?

lehet az is hogy csak nyugi szopira vágyik, mégha tejed nincs is, csak ráteszed... néha csak ez kell nekik,

bár én teát nem adtam neki, mert ez nem kaja, pláne nem 5 hetesen...nálunk tápszer és anyatej ment, persze felváltva, mert különben hasfájása lett volna.. és az hogy mondjuk 20ml-vel többet adsz nem hiszem hogy gond lenne!! a babák néha 150-et is megeszenek .. a következő etetésnél meg lehet csak 80-at

szerintem adjál neki többett és nézd meg hogy a következőre nem biztos hogy annyit eszik... hiszen te sem tudsz mindig ugyanannyit enni :) csak ne stresszelj a kaján, nem mindig van igaza az orvosnak sem :)

2013. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan adhatsz neki töbet, élö szervezetről van szó nem egy gépról. Minden gyerek más. Ha szopna lehet észre sem vennéd és megenne akár 150ml-t is. A másik nem muszáj kivűrni a 3 órát. de ha többet adsz és jól alkik akkor valószinüleg nem fog 2 óra után ujra kérni. Teát nem adnék.
2013. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne adj teát, és ne hallgass a dokira. A babád egy gyerek, nem egy robot, aki a leírás alapján működik. Ha éhes, és sír, akkor adj neki enni. És ne teával itasd, ha szomjas, hanem vízzel.


A legjobb, amit tehetsz, hogy buta tanácsok helyett a babádra és az ösztöneidre figyelsz. Hidd el, nem tévedhetsz!

2013. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hiába teszem cicire nem tudja szopizni sajnos nem tudom miért.sokáig fejtem de már nem termelődik annyi hogy fejni tudjam.a teát a védönő ajánlotta hogy ne száradjon ki.ha ő hülyeséget mondott akkor én most hülyeséget irtam
2013. szept. 10. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
nyelvt megnézték nincs-e letapadva? az szokott gyakori oka lenni ha nem tudnak szopni.
2013. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

van olyan, h fáj a pocija a tápszertől... ha szeretnél még szoptatni, vagyis igazából tényleg szoptatni akarsz, akkor írj egy szoptatási tanácsadónak, lehet, hogy még vissza lehet fordítani a dolgot!

la leche liga... nagyon aranyosak, nekem is segítettek! (nekem más jellegű problémám volt persze)

én szoptatok ugyen, de és én is össze-vissza etetem a kicsit (3 órával jönnek, én van,hogy óránként teszem cicire - 3,5 hós a baba, és jól táplált), sokan okoskodnak, hogy túletetem... de én hiszek benne, hogy a baba pontosan tudja, mi kell neki, azt gondolom, hogy csak mert tápszert kap, még nem romlik el az ösztöne a kicsinek... hisz miért is? nem rontotta el még a meki, az ízfokozó, a kínai-kaja ... szerintem is pontosabban tudja a kicsi mi kell neki! ha éhes, adj enni neki! jól írják az anyukák, bízz az ösztöneidben! :)

jó babázást :)

2013. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A nyelve rendben van.igen nagyon szeretném szoptatni ha volna rá még esély.a nagyobbik lányomat 9 hónapig szoptattam
2013. szept. 10. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:
ha tényleg azért sir mert éhes akkor nyugodtan adj többet neki etetésnél mint amit a doki mondott. nekem 5hetesen 150ml evett azt 8hetesen volt egy nagyobb ugrás ami 240ml evett meg alkalmanként. nekem ekkor a doki azt mondta hogy ő így állította be magának az adagját. 4,5hónapos és még mindig 240ml eszik. és annak ellenére hogy ilyen sokat eszik nem szed fel magára sokat 1hónap alatt még az 1kg se éri el. 700-850gr között van amit fel szed.
2013. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3 órát csökkentsd, mert éhes, próbáld ki a 2,5 körülit. A mennyiséget is növelheted, de szerintem az okozhat hasfájást is és nem is biztos, hogy "fér bele" több. Szóval én kicsit süríteném!
2013. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!