Lues kérdése:

Van valakinek valami jó ötlete arra, ha a tápszer megfogja a pici pociját?

Figyelt kérdés
Bukásra Beba ha ar tápszert kaptunk, amit szopi után kell még adnom a picurnak. Viszont megfogja a hasát is és hőmérőzéssel tud csak kakilni 3 naponta. Addig meg szenved, erőlködik. Persze az erőlködéstől, mocorgástól újra bukik... Ez egy ördögi kör és néha már sírógörcsöt kapok mikor meglátom, hogy bukik, annyira sajnálom őt. Mindent megteszek, de a lelkem és a szívem nagyon fáj... Hogy tudnám elérni, hogy tudjon kakilni?
2013. szept. 23. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:

mennyi idős a kicsi?

teákat próbáltál már?

ha már nagyobb, akkor adj neki barackot vagy szilvát, az tuti siker :)


és elgondolkodnék egy másik tápszeren is...

2013. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tápszerváltás. Mi Milupa Fermentáltra váltottunk anno és onnantól semmi gond nem volt.
2013. szept. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből váltani. Nálunk is olt ilyen, hívtam a védőnőt. A megoldás, ami be is jött, az volt, hogy a vízbe, amiből a tápszert csináltam, egy kis időre filteres kamillateát áztattam, és a kamillás vízből csináltam tápszert. Pár nap alatt minden oké lett, akkor abba is hagytam ezt a kamillázást. A tápszer ugyanaz, azóta is, pedig ennek már több, mint fél éve, viszont a kakival semmi gond.
2013. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám volt, és 6 kanál tápi helyett 5,5-et teszek a vízbe.Megoldódott a probléma..Jah..és a tápszeres babáknál naponta kell adni teát( én naponta 2x adok), nálunk igényli is a lányom a folyadékot.. :) Ez is oldhat a problémán..:)
2013. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kamilla tea nekünk nagyon bevált.2 evés közt itasd meg vele egy kicsit,20 millit mondott nekünk a védőnő és bevált,már az nap volt eredménye.
2013. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igaz mi anyatejesek vagyunk, de a védőnőnk azt mondta, hogyha esetleg nem kakilna a baba, második nap csináljak egy gyenge kamillateát, tegyek bele egy teáskanál cukrot, és etetés előtt itassak belőle, és ez elvileg meghajtja.


Mondjuk még nem kellett kipróbálnunk, de próbáld meg.


Szerintem jobb mintha a seggében matatnál.

2013. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz a cukros kamillateával. Nálunk semmi nem okozott olyan iszonyatos hasfájást, mint az.
2013. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kamillázni se szabad hosszútávon, mert szárít.

Egyik válaszoló írta a Milupa Fermentáltat, osztom a véleményét. Nekünk csak az vált be, azóta semmi probléma kaki-ügyileg. Ráadásul sűrű tápszer, a bukásra is jó.

2013. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítő választ. Én már csak mosolyogni tudok a saját védőnőm tanácsán és egy tanult, kórházban dolgozó gyermekgyógyász válaszán. Előbbi csak azt hajtja, hogy 3 naponta hőmérőzzek, utóbbi tanácsa az volt, hogy a 7 hetes picurimnak adjak almapépet vagy almalevet pár kanállal. Az alma savat csinál, nem?! Na most ha bukik egy baba, akkor visszajön a kaja, s akkor az almalé sava marja a nyelőcsövét, nem?! Egy másik védőnő, akinek ugyancsak most van pici babája, ő is a kamillateát ajánlotta. Kipróbálom, majd lesz valami. Nem állapot, hogy hőmérőzni kell...
2013. szept. 26. 12:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, említettem, hogy nem lehetne-e tápszert váltani, de ez a kérdés süket fülekre talált.
2013. szept. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!