Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Anyatejes babámnak nem adhatok...

Anyatejes babámnak nem adhatok tápszert, nem lehet keverni?

Figyelt kérdés

4 hetes a lányom és lenne pár alkalom hogy otthagynám a mamának 1 éjszakára.Tejem annyi nincs hogy fejjek ki,ezért apávala tápra gondoltunk.De azt hallottam hogy a szoptatást és a tápszeres táplálást nem lehet egyszerre alkalmazni!?

Nem kéret ítélkezést kössz!!!


2013. okt. 12. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki tápszert, csak a korának megfelelőt.
2013. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogyne adhatnál neki mindjettőt?? eprsze nem összeöntve, de sok anyukának nincs elég teje amikor tud szoptat de ha épp nincs teje és éhes a baba akkor ad tápszert. Ha végig gondolod egyértelmű hogy nem mondják azt egy anyukának hogyha nincs elég teje akkor hagyja is abba telejsen a aszoptatást s csak tápszert adjon..... Amennyi anyatej van annyi van ha az nem elég kell a pótlás.
2013. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adható anyatej mellett tápszer is pótlásnak, csak nagyon könnyen rákaphat a kicsi arra, h a cumisügegből könnyebben jön, és könnyedén leszokhat a ciciről... De meg lehet próbálni pohárból adni, és ez a veszéély kilőve :) (nagyon ügyesen isznak poárból már az újszülöttek is!!)
2013. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam, hogy a cumi miatt könnyen leszokik a szopásról, mert abból másképp jön a kaja neki, de ahol én olvastam ott azt írták, hogy 1 hónapos koráig a kritikus, utána már kisebb erre a esély.
2013. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a kezdetektől nem volt elég tejem és újszülött korától pótlást kapott a kisfiam. A gyerekorvos felírta a Milumil HA Start Optimát. Amíg vegyesen kapott enni, mindig mértük, hogy mennyi tápit készítsünk neki, de két hónap után elfogyott a tejci és a dobozon lévő adagolás szerint evett. szépen fejlődik, 10 hónaposan 10 kiló. Próbáld ki nyugodtan!
2013. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet :) Csak előbb próbáld elfogadja e azt a tápszert mielőtt ugy lelépnél hogy nem nem próbáltad ki.Én a milumil 0+ ez a sima nem az optima,az optima olyan keserű a lányom kiköpte :)
2013. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xStefix ***** válasza:

Mikor lenne ez a pàr alkalom? Mert ha van mèg idö,simàn tudsz addig annyit fejni,hogy legyen elèg tartalèk,ha mindenkèpp külön kell lennetek.

A tàpszerezès nemcsak az üveg miatt rizikòs,hanem egy idöre a bèlflòràt is kàrosìtja,amit èrdemesebb elkerülni szerintem,ha lehet..

2013. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xStefix remélem már eltűntél az oldalról... A tápszer nem ördögtől való. Vagy arról még tanultál a suliban? Itt csak te vagy olyan fejős tehén aki szerint 10 éves koráig nem kell más az anyatejen kívül a gyereknek.
2016. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!