Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Eddig valoszínüleg romlott...

Eddig valoszínüleg romlott tápszert adtam a babámnak. Nagy kárt okozhattam?

Figyelt kérdés
Én olyan hülye vagyok!!! Szidjatok,meg minden,nem számít csak kérlek adjatok választ a kérdésemre. 7hónapos kisfiamat 4hónapos koráig tudtam szoptatni. Aztán jött a tápszer. Este mindig azt csináltam,hogy elkészítettem a tápszert és beleraktam a cumisüveg melegítőbe. Sokszor csak reggel 6-7körül kelt enni,de olyan is volt,hogy éjfélkor,vagy háromkor. És én azt a posvadt tápszert adtam neki!!Pfúúú,de ostoba vagyok!!!!! Már idegesített,hogy szinte mindig fosi van a pelusba,de azt hittem ez normális ekkora babáknál. Aztán most véletlenül akadt meg a szemem egyilyesfajta kérdésen és abban írták,hogy semmiképp sem szabad ilyet. Most mi lesz? Forduljak holnap orvoshoz és mondjak el minden tőszíntén vagy most hogy már nem vagyok ilyen hülye,helyre áll az emésztése?

2013. nov. 4. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem semmi maradandót nem csináltál ezzel. ezentúl add frissen a tápszert, ha még híg a széklete próbáld a normqflore-t használni.
2013. nov. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én a kórházban nem tudtam szoptatni a babámat egyáltalán, a 10. naptól lett csak tejem a császár után. A fiam már a kórházban tápszert kapott, de úgy, hogy a csecsemősök reggel kiosztották a megmelegített tápszert cumisüvegben, és azt kellett egész napra beosztani a babának. Na most ez milyen? Én sem tudtam, hogy ezt így nem lenne szabad, első gyerek, szét voltam zuhanva, bárkinek elhittem bármit, úgyhogy ő az első 3 napjában már eleve "rossz" tápszert kapott, én meg még örültem is annak, hogy legalább van mit ennie...

A fiam él, ép, egészséges, semmi baja. :) Biztos nem lesz a te babáddal sem probléma, szerintem ne görcsölj ezen. A gyerek úgyis elpusztíthatatlan, te pedig a legjobbat akartad neki.

2013. nov. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj,köszönöm szépen! Ez szép volt!! :)
2013. nov. 5. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!