Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vékony nöknél hamarabb...

A vékony nöknél hamarabb látszódik a pocak? Valószínűleg már várandós pocakom van?

Figyelt kérdés

50kg vagyok és 161cm.

vasárnap leszek 12 hetes kismama.

Első terhességem, és mar van pocim.


2013. okt. 5. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
173 cm és 58 kg voltam a 2. terhességnél, a 20 hetes genetikán mikor vártam megkérdezték mire várok, semmi nem látszódott. mondjuk össz-visz 5 kg-ot híztam szülésig. az elsővel 12 kg, ott 12 hetesen ruha nélkül már látszott.
2013. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nezd, én 170 centi vagyok es 99 kilo 23 hetesen a masodik lányommal. Elsővel 38 kilo jott fel, terhesség alatt végig kórházban voltam, gyógyszereket kaptam. Született egy csodás, gyonyoru lanyunk. Jelenleg 4 kilo plusznal tartok a 23 het alatt es a 4. hónapban mar szulni vittek volna. Most pedig mindenki ikrekről kérdez...

ez baromira nem alkat es súly függő, hanem genetika. ;)

2013. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 177 cm vagyok és kb. 70 kg. első terhességemmel 13 kg ot szedtem fel, kb. 4-5 hósan lehetett látni már a hasam. Most a második terhességemmel, 12 hetesen már szépen lehet látni!
2013. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
168cm vagyok és 51kg (voltam).30.hetes voltam amikor megmerték kérdezni a munkahelyemen,hogy állapotos vagyok:)
2013. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legalább a 16. hétig nem látszott majdnem semmi. 20 hetesen már volt. Nálam vékonyabb kismamát nem találsz :)
2013. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
165 cm és 48 kilóval kezdtem a terhességet, most 53 kiló vagyok 31 hetesen. Azt mondják olyan vagyok, mint egy karikatúra, mert vékony testhez és hatalmas has párosul.:) Szerintem ez genetika. Nálam a harmadik baba az első lány hatalmas hassal, második fiú alig látszott valami, meg is kérdezték a városban mikor megszültem kié a baba?!:D most kislány és óriási a hasam.
2013. okt. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 160 centi vagyok és 43 kiló, és lassan 10 hetes.

Terhes hasam még nincs, viszont a puffadás egyértelműen látszik, emiatt kerek a hasam. Én ezt tudom, hogy a puffadás, de ugye mások csak azt látják, hogy nőtt a hasam.

Takargatom, meg minden, mert még munkahelyen természetesen titok.

Én is kíváncsi vagyok mikor lesz már igazi terhes hasam:)

2013. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!