Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A babám 4honapos lesz és egy...

A babám 4honapos lesz és egy nap 3szor eszik most mar 330ml is siman. Eddig 240ml! Nem tudom ez normalis?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
összesen 3x?
2013. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen..az ejszakat atalussza...reggel 7:30kor aztan 3korul es vegul 7kor eszik...
2013. nov. 9. 15:46
 3/16 anonim ***** válasza:
5-ször kellene minimum ennie egy nap, nem csoda hogy ekkora adagot akar enni, hacsak 3szor kap enni. Amúgy ha 5ször enne, elég lenne neki valószínűleg a 210 is, az már tényleg normálisabban hangzana.
2013. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De nem mind1 hogy hanyszor eszik?a napi 900ml igyis ugyis megvan es õ igy igènyli...tömjem meg mikor nem ehes?
2013. nov. 9. 15:49
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekorvos mindig azt mondja, hogy ha megvannak pisis-kakis pelenkák és a gyerek kiegyensúlyozott, akkor nem kell aggódni.
2013. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy tömd meg, amikor nem éhes. De a kérdés az volt, hogy normális-e így. A válasz: nem normális, hogy csak 3szor eszik egy alig 4 hónapos gyerek, valamit elrontottál nagyon a napirendjében. Most meglehet próbálni szép fokozatosan visszaállítani a negyedik, majd az ötödik étkezést. Amúgy ha nem adsz neki 330 ml-t (amúgy még a 2 évesem se bírna ennyit egyszerre meginni, és sose evett 260-nál többet, pedig nagy étvágyú gyerek volt), akkor hamarabb lesz éhes,és ki fognak jönni az étkezések.
2013. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem a négy évesem se iszik ennyit,sőt, még én sem bírok 3 decit meginni egyszerre. szerintem sem normális ez így.
2013. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
330 ml? ez nem normális..vagy annyira hígra csinálod a tápszert, hogy szinte csak vizet iszik......Én egyetlen tápszeres dobozon sem látok ekkora adagra való leírást...max 280 van a miénken............És igen, naponta 5x kellene ennie...nem 3x.....Ezt neked kell bevezetni.A 330 ml sok...te mint felnőtt próbáld ki...egyszerre igyál ennyi tejet........... Szerintem beszélj a védőnővel vagy az orvossal....
2013. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Bocs, nem figyeltem, hogy tápszeres táplálás a témakör. Vegyétek semmisnek a válaszom! Tápszerekhez nem tudok hozzászólni.
2013. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normális. Legalább 4-szer, de inkább 5-ször kellene ennie. Később még probléma lehet belőle. Nagyon sok idő telik el 2 étkezés között, bármikor leeshet a vércukorszintje és rosszul lehet. Nem ijesztgetni akarlak.

Adj neki kevesebbet (jóval kevesebbet) egy étkezésre, és hamarabb meg fog éhezni. Így kialakíthatod a napi 4-5 étkezést. Az első pár nap lehet hogy elégedetlenkedni fog a babád, de néhány nap után szépen beáll a napi 4-5 étkezésre.

2013. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!