Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig normális ha...

Mennyi ideig normális ha nincs széklete 4hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Csak anyatejet kap, minden nap 2-szer is van kaki, de most egy napja nincs(csak nagyon kevés).Pisi van és puki is,de tovább nincs. 2 napja éjfélkor is felkel szopizni, pedig eddig 4 óráig kibirta.Mi lehet a baj?
2009. jún. 24. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Kizárólag anyatejes babánál 5-6 nap is eltelhet széklet nélkül!Védőnő mondta!Mindent felhasznál a szervezete a tejcsiből!Fiamnál volt 5 nap kaki nélkül aztán egy kis hassimogatás és némi torna meghozta a gyümölcsét:)
2009. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi babánknak áltlába 3-4 naponta van. adjál neki öszibarackot lereszelve, az meghajtja.
2009. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne adj neki hashajtó barackot, felesleges. Teljesen normális. Akár 5-6 napig, egy hétig is, ha amúgy nem fájlalja a hasát. Azt meg látni fogod, ha netán mégis fájna a hasa...
2009. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget! Tegnap este sokat sirt, fájhatot a pocija, jó sokáig simogattam úgy aludt el.Kezdtem aggodni, hogy a tejem apad és nem elég neki!Őszibarackot én is ehetek szoptatás alatt?
2009. jún. 24. 08:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha fáj a pocija adok neki Espumisan cseppeket, az általában használni szokott.
2009. jún. 24. 08:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Én kislányom 4hós nálunk 6-7 naponta volt kaki addig amíg nem adtam egy kis őszibarack levet egy fél elég kipréseled,nem kell sok ja és egyáltalán nem fosott ahogy az előttem szóló írta...a meggy lé is használt de te is ehetsz barackot ...Én is szoptatok de kóstoltatok leveket annak ellenére hogy "ugye azt mondják hogy fél évig nem szabad"
2009. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"anyatajas babáknál az 5.hét után sokuknál változik a székletürítés gyakorisága.Ha jó a hangulata,nem fáj a pocakja nem kell közbeavatkozni semmivel,akár 10 nap is eltelhet két kaki között az is normális"
2009. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!