Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tápszert eszik babád?...

Milyen tápszert eszik babád? Egyszerre hány db cumisüveg van forgásban? Van hasfájás/nehezen büfizés/kakilás? Ha igen mi vált be ellene? Sterilizálsz, mivel? Kifőzöd/folyadék/valamilyen sterilizáló?

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Első perctől kezdve Beba HA-t kapott a fiam.

Két üveg NUK cumisüvegünk volt forgóban, kb 6 hósan szereztünk be műanyagot is teásnak, gyümilevesnek.

Egyetlen egy éjszaka láttam rajta a tipikus hasfájás tüneteit (felhúzott láb, tekeredés, sírás, pocakmasszázsra pukizás), másnap vettem Espumisant, és kb 4-5 hós koráig mindennap adtam neki, soha többet nem volt tünet.

Sima forrásban lévő vízbe dobáltam a cumisüvegeket hetente egyszer.

2013. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milumil HA start+ kap, néha kiegészítésként. Hasfájás ellen én is Espumisant adok. Kicsit nehezen büfizik, nagyon ritkán nyekereg miatta, de már fekve is simán kijön neki egy idő után.Sterilizáláshoz Avent mikrós sterilizálót használok. 3 db jó minőségű (1 kicsi a víznek és 2 nagy a tápnak) , üveg cumisüveg van egyszerre használatban. A jó minőségűt azért emeltem ki, mert az olcsó vackok (baby bruin, auchanos baby stb) néhány sterilizálás után szétpattannak. Műanyag cumisüveget soha nem használtam, mert a hő hatására ki tudja milyen méreganyagok válhatnak ki belőle.
2013. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milumil ha start 0+ -t eszik két cuclis üveget használunk egyet a teának egyet a tápszernek.nincsen hasfájás büfizik rendesen de néha bukik is nem sokat ugyan de előfordul, kakival meg szokott szenvedni de akkor meg simizem és meg masszírozom a hasát.forrásban lévő vízbe dobálom az aventos cumisüvegeimet így sterilizálom. most 2 hónapos a kisfiam és 80-100 körül eszik 3 óránként.a tied???
2013. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milumil 1 Optimát eszik. 4 cumisüveget használunk. 2 Avent-es, 2 Tommee Tippee-s. Hasfájást és a többit még nem tapasztaltam, de van itthon rà minden.

A cumisüvegeket kifőzöm minden este, a cumirészt minden evés után.

2013. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nestlé Beba Pro1-et eszik,3 óránként 100-130-at,éjszaka 4-5 óránként.2 rossmannos saját márkás üveg van és egy Nukos teának/víznek,van nehezen büfizés és nehezen kakilás ezáltal hasfájás is,infacolt kezdtem adni,pukizást helyrehozta,de böfizést egyenlőre még nem de csak 2 napja adom.Sterilizáló folyadékba dobom bele 2-3 naponta az egész hóbelebacot.2 hónapos a fiam,2. baba
2013. dec. 9. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!