Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy vehetném rá h igyon tejet?

Hogy vehetném rá h igyon tejet?

Figyelt kérdés
Kislányom jövőhéten lesz 1 éves. A tápszert nem akarja meginni, se a tejitalt , próbáltam a sima tejet is már de nem hajlandó meginni semmit. Vacsira rendesen kenyeret eszik vmi feltéttel vagy főtt ételt vacsorázik. 2 hós korától volt tápszeres soha nem volt ezzel gondja. Nem baj ha nem akar semmilyen tejet inni? Sokféle tejterméket eszik. Vki vmi tippet tudna adni? Előre is köszi.

2014. febr. 2. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Kakaónak sem issza meg?

Ha sok tejterméket eszik és egyáltalán nem kell neki, akkor szerintem hagyd egyelőre. Néha próbáld meg, de bele nem tömheted egyiket sem.

2014. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kakaónak is próbáltam msr de 1-2 korty és utána eltolja.

Erőltetni nem akarom és nem is teszem csak kicsit aggaszt a dolog h nem kell hirtelen semmi. Néha odakínálom neki de csak ennyi. Tejtermékből meg eszik mindent szerencsére.

2014. febr. 2. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell neki tej, eleg a tejtermek.
2014. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell tej.En sem adok az enyemnek...megemeszthetetlen hidd el.semmi sem indokol tehentej fogyasztast.mandulatejet, rizstejet ismered?? En ezeket adom neki.
2014. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem ismerem.
2014. febr. 2. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!