Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hány ml tápszert keverjek be...

Hány ml tápszert keverjek be a lányomnak? Ugyanannyit amennyi tejet szopizni szokott?

Figyelt kérdés
5 hetes kislányom csak anyatejet kap, éppen annyim van amennyit megeszik, ami keveset le tudok fejni azt esténként a "vacsi" után odaadom neki. (mindössze 20-30 ml)Úgy 2 hét múlva be kell mennem a Kórházba, távol leszek pár órát, a férjem lesz a babával. Szülés után az újszülött orvos elbocsátáskor receptre írt tápszert amit ki is váltottam akkor, gondoltam amíg nem vagyok itt, ebből fog kapni a lányom.
2013. szept. 24. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj inkább tejet fejni, és félre rakni, nem túl szerencsés, ha egy anyatejes baba pocakja egy felesleges alkalomért meg van bolygatva tápszerrel.

Két szoptatás között fejjél le 10-20milit, a következő evés előtt legalább egy órával, és akkor termelődik annyi még, amennyi kell neki, ezt rakosgasd félre, és meg tudja kapni.

2013. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez eszembe sem jutott, nagyon jó ötlet!
2013. szept. 24. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Ja, és ha ilyen ügyesek vagytok, én nem adnám oda neki azt a 20-30 milit üvegből, még a végén rákap a cumisüvegre, és nem akar majd szopni. Inkább keljen fel egy órával hamarabb éjjel, de ennyiért nem érdemes kockáztatni. :) Azt is gyűjtheted a babának, amúgy sem árt, ha van egy kis tartalék tej a fagyasztóban, sosem lehet tudni, mikor kell elugrani valahová.
2013. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
egyébként , ha a tápszer mellett döntenél, akkor 90 ml viz,és 3 kanál tápszer.
2013. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2013. szept. 25. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!