Beba pro vagy Milumil?

Figyelt kérdés

5 hetes kisfiamnak szeretném adni pótlásként, de nem tudom melyiket vegyem.

A háziorvos sajnos nem ír fel, hiába kértem.



2014. febr. 4. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig ezt a gyerekorvosnak kellene eldöntenie. Ha tápszer kell a babádnak és az orvos nem írja fel, akkor válts orvost. (Nekünk Milumilt írt fel újszülött korban, de biztos jó a másik is.)
2014. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Beba start HA-t írt a dokinéni, a másik amit javasolt a védőnő a Milumil start HA volt. Szóval ezek közül bármelyiket választhatod szerintem.
2014. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Beba HA Pro Start tápszert írta fel a Doktornő, Kislányom már 11 hónapos, a mai napig Beba HA Pro-t kap, igaz már nem a Startot, hanem a 2-est. Mi teljesen meg vagyunk vele elégedve.
2014. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem irja fel??!! Az orvos dolga, es egyebkent is az orvos szokta javasolni hogy milyen tapszert vegyenek a babanak. Egyebkent mint ahogy az elottem szolok irtak a Milumil HA startot vagy a Beba Pro HA -at szoktak javasolni kezdesnek.
2014. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem egy másik orvost, hogy egy orvos megteheti-e azt, hogy nem ír fel tápszert. Azt válaszolta, hogy addig nem írnak fel amíg a baba fejlődik.

Persze hogy fejlődik mert teljes áron megveszi az anyuka és azt adja neki, mert különben üvölt az éhségtől

2014. febr. 4. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor mond el neki, hogy eddig is kapott tápszert. Az én orvosom sem rajongott, hogy tápszert kap a fiam, nagyon szoptatáspárti, de nem tagadta meg a tápszer felírást egyszer sem.
2014. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!