Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Olcsó tápszert? Milumil Ha2-t...

Olcsó tápszert? Milumil Ha2-t eszünk, de sokallom az árát.7hós baba anyukája

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Akkor te ne edd,csak a gyerek, máris olcsóbb lesz.
2014. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor leszokom róla.
2014. jan. 5. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerkőcnél a DM-es Babylove jött be, ráadásul a fiam csak ettől nem szorulásos, az összes többi megfogta székletét. (nem a szó szoros értelmében, persze... ) :)
2014. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van(nak) olcsóbb tápszer(ek), ami(ke)t ha felír az orvos 800 Ft-ért ki tudod váltani. Kérdezz rá a gyerekorvosnál, hogy melyik/melyek ez/ezek. Most hirtelen nem jut eszembe az egyiknek a neve ... valami laktoakármicsoda.
2014. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a gyerekorvos nem ír fel csak HA-s tápszert, már próbáltam vele erről beszélni. De azért köszönöm :)
2014. jan. 5. 21:44
 6/10 anonim ***** válasza:
ez a tápszer hány grammos? mennyibe kerül? hányszor és mennyit eszik belőle egy nap?
2014. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam tejmentes milumil pepti 1et eszik az orvos írja fel 90%os 248 ft a milumil pepti 2 es is ennyi 450 gramm illetve Beba 650 grammos tejpépet is ír ez 230ft és fincsi. Kérdezz rá az orvosnál ha olyan óvatos ahogy írtad,hogy csak hypoallergén tápszert ír nektek.
2014. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
minimum fél éves korig javasolják ezt. elvileg csak akkor kellene ezt ennie,ha van allergiás a családban,ez a dobozon rajta is van. mi váltottunk,nem kértük ki a doki véleményét. bárhol olcsóbb recept nélkül a sima,mint a HA-s recepttel.
2014. jan. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A babylove 600 gr-os és 1290-be kerül (ha van DM-es kártyád és egyszerre többet veszel belőle, akkor tudsz kupont nyomtatni és a végösszegből lejön 15%) Ja és az egyetlen olyan tápszer, ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot!!!!; génmanipuláció mentes, ellenőrzött biológiai gazdálkodásól származó összetevőket tartalmaz. A lányom 2 éves múl, ő még mindig ezt issza estére, tehéntejet nem kap. Fiam koraszülött, most lenne fél éves, de szerintem ő is sokáig fogja még inni. Egy doboz neki kb. 1,5 hétig tart; mellette teázik is. :) remélem, tudtam segíteni. :)
2014. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom Milumil HA Start Optimát kapott. Árban nem a legolcsóbb. 1 doboz 2300 körül van. 3,5 hósan elkezdtük a kóstolgatást, orvosi javaslatra. Most lesz 6 hós 2 étkezés kiváltva. Én úgy döntöttem, hogy szerintem felesleges egy HA tápszer egy szinte "mindent" evő gyermeknek... Ez már csak hülyeség szerintem. Én Milupa 1-re váltottam 1 hónapja, imádja, 800 Ft körül van. A maradék pénzt persze ugyan úgy ráköltöm, de nem tápszerre. Fél éves korig lehet ezt inni, de utána ott van a 2-es, 3-as változat. Én azért a Milupát választottam, mert a Milumilt is Milupa gyártja, és a lányomnak bejött a Milumil, széklet gond sem volt, hasfájás sem nagyon... Ezzel sem hál istennek.

Bocsi, hogy ilyen hosszan taglaltam, de így volt kerek. :)

2014. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!