Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van olyan anyuka, aki kétféle...

Van olyan anyuka, aki kétféle tápszert ad egyidejűleg gyermekének? Milyet és hogyan?

Figyelt kérdés
nekem a gyermekorvos tanácsolta, most még nem írom le, hogy milyet és hogyan, csak kíváncsi vagyok, hogy lehet-e így?

2014. febr. 23. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Kezdtük a Milumil Ha Start Optimával.Ezt kezdtük keverni a Milumil Peptivel.Átálltunk erre.Aztán a Milumil Pepti Plus 2-re.Ezek mellett anyatejet kapott nappal mindig szinte és estére tápszert csak.Aztán késöbb pedig a Pepti Plus 2 mellé Milumil Sinemilt is kapott meg tejpépet.Mindkettő tápszer alapú,tehát mondhatjuk,hogy többfélét kapott.

Kaphat persze,hasfájás miatt nem szoktak váltogatni,meg mert más fajta,más íz.

2014. febr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Peptit kap és mellé Sinemilt. 4,5 hónapos, reggel és este 11-kor tápszer, előtte zöldség, gyümölcs, Sinemil.
2014. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
olyan sokat hallok erről, de mi az a Milumil Pepti, ezt annyira nem ismerem, de sokan adják
2014. febr. 23. 09:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hónapos és felváltva kapja Beba pro 1 és a Lactogen harmony tápszert.
2014. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
felváltva? az mit jelent? mondjuk minden nap reggel ezt, este meg azt? köszi, ha leírod.
2014. febr. 23. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában este meg éjjel Lactogent nappal Beba
2014. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Pepti hasfájós, tejérzékeny babáknak való tápszer.
2014. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2014. febr. 24. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!