Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Orvos tudta nélkül vennél...

Orvos tudta nélkül vennél milupa fermentált tápszert 5 hetes babádnak?

Figyelt kérdés

Tejem nincs,tápszerezünk.

Humana HA starttal kezdtünk,aztán véletlenül kaptunk humana ha 1 tapszert,de utóbbitól fájt a hasa.

Kipróbálnám a milupa fermentált tápszert,csupa jót hallottam róla.


Dokihoz csak két nap múlva tudunk menni,addig kipróbálnám.


Mit gondoltok?


2014. febr. 25. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Mondjuk én a helyedben felhívnám és kérnék egy receptet, mert elég borsos az ára.
2014. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt már megérdeklődtem,recept nélkül 2000 ft.
2014. febr. 25. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a Fermentáltat adtam /adom a babámnak. Szerintem igen, vegyél egy dobozzal. Aztán majd ha elmész dokihoz, irass vele receptre. Nekünk eleve már a doki ajánlotta mikor a babám 6 hetes volt. Receptre 945ft/doboz. Én úgy szoktam, hogy 2x2 dobozzal iratok. Ezt azt jelenti hogy 2 receptet ír, de egy recepten 2 doboz tápszer szerepel, így biztosan nem fogy el, és recept is lesz ha elfogy a 2 dobozzal, nem kell megint dokihoz menni. Aztán ha megint mész tanácsadásra, akkor megint irass 2x2 dobozzal. Így mindig receptre tudod venni. Ha meg már nagyobb lesz, 4-5 hónapos, akkor meg már 3x2-t irass.

Ja, és én welkezdtem adni a babának, és 5nap volt, mire javulást kezdtem látni. Én előtte azt gondoltam, hogy 1-2 nap alatt kiürül a HA Start a szervezetéből. És már kezdtem azt gondolni, hopgy ez a tápszer sem vált be. De aztán láttam a javulást, és azóta is minden rendben van, nem fáj a pocija, nem szorulásos, nem bukik. Úgyhogy kitartás, és ne aggódj, ha pár napig még marad a hasfájás.

2014. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 25. 12:32
 5/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:
en is hasonloan jartam, csak nestle lactogen harmony fogyott el es figyelmetlensegemben nem volt itthon tobb recept, a patikabam meg nem volt nestle, fermentalt mipupat vettem helyette. Nem volt vele semmi gond, sot! a doki sem nezett furcsan... azt ereztem nem is erdekli, az en dolgom!
2014. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az első gyereknél csak ez vállt be.Annyira hasfájós volt,hogy néha legszívesebben elvittem volna az ügyeletre,de tudtam,hogy csak kiröhögnének.Viszont nekem volt egy bajom vele: iszonyat nehezen tudtam csak elkavarni,állandóan csomós maradt.Akik használják,vagy használták,ti hogy oldottátok föl?
2014. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!