Vannak olyanok akiknek a babajuk az elso perctol kezdve tapszeresek voltak?

Figyelt kérdés
ha igen akkor miert igy alakult?

2014. márc. 30. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kisebbik lányom kezdettől fogva tápszeres.

Sosem szoptattam, kaptam gyógyszert elapasztásra már a kórházban, mivel a császár után közel 4 órával bevérzett a hasam és újra műteni kellett. Még konkrétan ki se ment az érzéstelenítő, már toltak vissza és altattak el.

Műtét után egyből kaptam 2 féle gyógyszert, aminek a hatóanyaga a gyermek szervezetébe kerülve akár halált (fulladást, légzéselégtelenséget váltott volna ki) is okozhatott volna. Emellett számos mellékhatása is lehetett volna a lányomra nézve.

Így őt tápszerezték a csecsemősök, amíg én lábadoztam.

A kórházból is úgy jöttünk már haza, hogy írt a gyermekorvos vagy 6 receptet.

3-án lesz 2 hónapos a pici :)

2014. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtal!mindenre szeretnek felkeszulni.sok egeszseget es Jo babazast nektek :)
2014. márc. 30. 15:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden jól indult! Császár után elég hamar lett tejem, és a kisfiam is jól szopizott! De sajnos hiába örültem, semmiféle praktika nem tudott alkalmankénti 40-50-60 ml-nél többet termelni. Két hónap alatt elapadt az a pici is.. És tudod mi volt a baj?! Sem a kórházban, sem a háziorvos nem vette észre, hogy le van nőve a nyelvfékje, és hiába volt jó a technikája, elapadt a tej.. Nem érzem hibásnak magunkat, mert első babásként, folyamatos orvosi és védőnői kontroll mellett, nem hiszem, hogy nekünk kellet volna észrevenni, de nagyon dühít a mai napig! Szerencsére egészséges, és nagyon jó étvágyú kisfiú. Szóval erre érdemes figyelni! Jó egészséget kívánok neked! Nektek!
2014. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
koszonom,viszont kivanom!!!
2014. márc. 30. 18:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk szoptatàs mellett tàpszer is volt, mert nagyon fàjt a szoptatàs, kapartam a falat, be is gyulladt sokszor, ezèrt kellett mellè az is. Aztàn a helyzet nem javult, kínlòdtam tovàbb, ùgyhogy maradt a tàpszer, tej meg elapadt.
2014. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
császár után 3nappal indult be a tejem de nagyon kevés volt de az is nagyon gyenge volt neki hiába evett bukta is ki :( azt már a kórházban tápszerezték. így is jöttünk ki azt itthon még 1,5 hétig próbáltam azt orvos javaslatára kellett elapasztanom még azt a keveset is mert hiába fogadta el sugárban bukta ki de csak az anyatejnél csinálta ezt tápszernél nem. ahogy tápszert kapta meg változott minden egyszer sem bukott a mai napig sem. áprilisban lesz 1éves :)
2014. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban nagyon besárgult,csak aludt egész nap,hiába volt tej,nem kellett neki a cici.Csökkent a súlya,engem fenyegettek,hogy nem engednek haza,de a gyerek csak alig akart szopni,végül kapott tápszert.Itthon szenvedtünk a tejjel,nálunk is az volt,hogy sem a védőnő,sem a gyerekorvos nem segített,nem látták be,hogy baj van,végül a párom férfi létére tett pontot a dolog végére.Nem volt tej elég,kapott tápszert,pont!Soha többet ezt a mizériát nem csinálnám még egyszer végig.

Miért kérdezed egyébként,leírod?

2014. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nekunk elso babank lesz hamarosan,es annyi mindenre gondolok egyszerre...es ha igy lesz?es ha ugy lesz?ezert mindent kikerdezek toletek,mert felakarok keszulni mindenre ...
2014. ápr. 4. 09:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Én azt mondom neked, hogy ne görcsölj rá erre az egész szoptatásdira. Az a legrosszabb.

Vagy menni fog, vagy nem. Persze a legjobb, ha anyatejet kap, de a mai világban már a tápszer sem ördögtől való.

Nem vetekszik az anyatej 100%-os hatásával, de azért közelít hozzá.

Minden vitamin és ásványi anyag benne van.

2014. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek!
2014. ápr. 4. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!