Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipő, nagy gondban...

Első cipő, nagy gondban vagyunk, kisfiam lába széles és nagyon dundi, amit eddig néztem egybe se sikerült beletuszkolni. Tudnátok valamit ajánlani, akiknek hasonló adottságú babájuk van?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
DD Step cipők. Magas, széles lábfejű gyerekeknek valók, nekünk is ez a jó.
2014. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszod, és Te hol veszed őket? netről rendeled? csak mert ha nem jó, akkor küldözgetni visszafelé elég bonyulult.. csak jobb lenne ha meg lehetne próbálni.
2014. márc. 10. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, én boltban veszem, cipőt szerintem máshogyan nem szabad venni. Nem tudom hol laksz, de nézz körül (akár a neten), hogy melyik boltokban árulnak ilyet a környéken. Ezeket a cipőket már elég sok helyen árulják.
2014. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyíregyházán lakunk, holnap utánanézek, remélem szerencsénk lesz és végre tényleg sikerül cipőt venni, mert már nagyon nagy szükségünk lenne rá.

köszönöm még egyszer a válaszod!

2014. márc. 10. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Salus
2014. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A DD Step nekünk is nagyon bevált. Az első benti szandálkája és az első cipője Falcon volt, ezeket is nagyon szerettük, utána jött a DD Step. Kisfiamnak széles, dundi lábfeje van, és magas rüsztje. A DD Stepnek volt olyan téli bundás cipője, ami oldalt cipzáros és megkötős volt egyszerre, így egyszerűen föl tudtam rá adni.
2014. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!