Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kisfiam 5,5 hónapos, a Nestlé...

Kisfiam 5,5 hónapos, a Nestlé HA start pro-t eszi (persze már kap mást is)! Létezik, hogy már nem elég laktató neki éjszakára és váltani kellene egyel nagyobbra? Este 8 órakor megcsinálom neki 180 ml vízből és mégis 4-5 óra múlva éhes! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a gyerekorvossal, ha jónak látja, elhagyhatjátok a HA-s tápszert, ha nem, akkor ír fel nagyobbaknak való HA-s tápszert. Az én fiam 4,5 hónapos koráig evett Humana HA Start-ot, de éjjel még mindig 3 óránként ébredt (3-szor). Ekkor váltottunk doktor néni javaslatára Humana Baby Fit Plusra, amitől már nem kelt éjjel, viszont előjött az ekcémája, ezért 5 hósan lecserélte a doktornő Humana HA 2-este. Ettől elmúlt az ekcémája és ugyan nem aludt reggelig, de nem kelt 3 óránként enni, csak egyszer éjjel.
2014. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vettem a kislányomnak a Milupa Édes álmok tápszert.Az este 7 fele megissza és csak reggel olyan 5 fele ébred.5 hónapos kora óta ezt kapja estére.
2014. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
adj neki prémium macskatápot
2014. máj. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hű de nagyon vicces vagy "kedves" 3-as!
2014. máj. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!