Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 10 hónapos babámnak adhatok...

10 hónapos babámnak adhatok junior tejitalt?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos lesz 1-én! Egyáltalán nem akarja meginni a tápszert! 4.fajtánál járunk! Feladtam, már mindenféleképpen elkészítettem Neki! Szerintetek adhatok junior tejitalt? 3 és fél hónaposan kezdtem el etetni, ugyanis akkor is volt probléma az evésével, de aztán megitta a tápit is! Most kb. 2 hónapja küzdünk! Egyébként a krémtúrót imádja, és este 200-250 gramm tejpépet eszik! Jó súlyban van, 9 kiló és 76 cm!
2014. jún. 23. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy azt meginná? Gyakorlatilag az is tápszer, simán ráírhatnák, hogy 4-es tápszer.
2014. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen a junior tejital! másképp képzelem el mint a tápszert :D lehet nem enné meg!
2014. jún. 23. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, a tejitalt 1 éves kortól ajánlják. De lehet rosszul, azt nem kapott soha a fiam. Viszont kaptunk mintát, pont olyan amúgy, mint a tápszer, mármint ízre, ugyanúgy nem kellett a fiamnak, mint a tápszer.

De amúgy ha eszik tejterméket és tejpépet, akkor nem kell neki külön tápszert adnod!

A fiam 7 hónapos korától nem ette meg a tápszert, a végén már hányt tőle, nem is kapott. Tejpépet szerette, ette, illetve 9-10 hónapos kora körül bevezettem neki a tejtermékeket, tejkészítményeket és úgy volt meg neki a napi mennyiség, amire szüksége van.

Szóval nem kell neki a tápszer. Amikor tápszert adnál, csinálj helyette neki tejpépet. A tejpép is ugyanazokat a dolgokat tartalmazza, mint a tápszer, csak szilárd állapotú, nem folyékony. Ugyanúgy megkap minden fontos dolgot azzal is.

Szóval ha nem kell a tápszer, ne erőltesd.

2014. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as! köszi! Milyen tejterméket adsz a babádnak?
2014. jún. 23. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Ő már nem baba, már ovis, csak leírtam, hogy mi is jártunk ebben a cipőben.:)

Igazából ami tejterméket kapott, szeretett, az a joghurt, tejföl, sajt, krémtúró, puding, tejdesszertek, nyilván volt amelyiket ételben, volt amelyiket ugye kenyérhez, volt amelyiket magában, attól függ, hogy miről volt szó. És 1 évesen pedig bevezettem nála a tehéntejet.

2014. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen! :D
2014. jún. 23. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ízesített tápszert próbáltad már? A Humananak van almás meg banános, ami 10 hónapos kortól adható. A lányom is csak ezeket itta meg, Milupa tejitalból is a banánost itta. Kérdezd meg a védőnőt, de szerintem abból, ha 11 hónaposan iszik 12 felettieknek való tejitalt, nagy baja nem lesz.
2014. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es! Igen, jelenleg is van humana babános itthon, de nem szereti :( Lehet megpróbálom a tejitalt, aztán ha az sem, akkor marad a tejpép és a tejtermékek!
2014. jún. 23. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!