Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Humana 1es tápszerről mi a...

Humana 1es tápszerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Milumil HA startról váltanánk.

Köszi



2014. júl. 1. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi jelenleg humana1 illetve humana 1 plusz tápszert használunk.

Elötte próbáltuk a millumil HA illetve a millumil laktózmenteset is, illetve a Beba sensitive tápszert.

Ezektől vagy hasmenése volt a babának vagy iszonyatosan fájt a hasa...(a legrosszabb a sóska színű vizes hasmenés volt)


Nekünk a Humana 1 bevált. A Humana 1 plusz annyiból jobb, hogy az probiotikumos, így hasfájós babáknak kifejezetten jó.

Igaz nincs minden patikában, Szentendrén 5 patikából 1 ben szerzik csak be, de nekem megérte az utánajárást.

Illetve ami még mellette szólhat,m hogy a millumil receptre is 2100-2300ft a humana 550-580ft 1 doboz.

(bár ez se számított volna, megvettem volna a drágábbat is bármiből, csak ne fájjon a baba hasa, szerintem ezzel mindenki így van)

Nekünk a humana bevált, egy próbát megér, majd meglátjátok.

Ti miért váltanátok most?

2014. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi elsősorban most az ára miatt, mert 5 hetesen éppen elég egy doboz egy hétre, úgy hogy már csak reggel ès este tud szopizni. 130at eszik egy kajára. 5 hetesen ehetné egyébként a humanat már? Holnap megyünk dokihoz, majd megemlítem neki.
2014. júl. 1. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi 2 hetes kora óta azt adjuk neki. A kórházban alapból azt adtak neki (humana-t)

5 hetesen te hányszor eteted egy nap? még 3óránként felkel enni?

2014. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-4 óránként eszik 130at. Magától kel, nem szoktam kelteni, este alszik 21-hajnal 1ig, akkor eszik megint, de utána reggel 5nél nem bírja tovább kaja nélkül.

Akkor ezek szerint a kórházban sem HA tápszert kapnak?

Mert az első 4 napban csak tápszert kapott(12 napot voltunk bent).

2014. júl. 2. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!