Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyi idősen lehet a HA-s...

Mennyi idősen lehet a HA-s tápszerről simára váltani?

Figyelt kérdés

Nincs allergiás a családban. Holnap megyünk dokihoz és megkérdezem csak nem akarom, hogy furcsán nézzen rám, mert butaságot kérdezek:)

Most leszünk 5 hetesek pénteken.

Köszönöm


2014. júl. 1. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 2-3 hósak voltak mikor áttértünk a simára, nekem mindig a védönő hozta a recepteket, mert ikrekkel nem tudtam megoldani másképp, szóltam neki h normalt irasson a doki meg szó nélkül ki irta, lényeges különbség volt h heti 7000 vagy 3000, nálunk se volt allergiás senki most már 15 hósak
2014. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem első babánál 4 hónapos korig ajánlotta a gyerekorvos a HA-s tápszert, nálunk sincs allergiás. A másodiknál viszont már 6 hetesen váltottam hasfájás elleni sima tápszerre, doki javaslatára. Semmi gond nem volt, már majdnem 1 éves.
2014. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mi családunkban sincs allergiás. A mi orvosunk 4 hónapos kor körül ajálnlja a váltást. Váltottunk is 5 hónaposan, de a fiamnak szörnyű ekcémája lett, vissza kellett térnünk a ha-s tápszerre, tejpépből is ilyet kap. Pedig tényleg nincs allergiás a családban, sőt nagyon sok tejet is fogyasztunk, így nagyon meglepő volt ezt tapasztalni.
2014. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi 1 hónaposan váltottunk.
2014. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!