Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet/érdemes váltani...

Mikor lehet/érdemes váltani "Start" tápszerről egyesre?

Figyelt kérdés

Két és fél hós a kislányom, és a doktornő még nem mondta, de érdekelne, ki mikor váltott?

Egyébként Milupa Milumil Ha-t eszünk:)


2010. okt. 7. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem az 1-es? Nincs rajta hogy mennyi idős korig ajánlott?! A start lenne szerintem az első az meg 6 hónapos korig szokott lenni.
2010. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom, hogy a Start tápszert is eheti a bébi 6 hónapos korig.

Az én lányom 4 hónapos koráig anyatejes volt, aztán 6 hónapos koráig ette a Nestlé BEBA HA Start Aktivot és ekkor orvosi utasításra már a Beba 2 Aktivra váltottunk.

Barátnőm kisfia a kezdetektől tápszeres volt, ők is BEBA tápszert kaptak, de őket 3 hónaposan az 1es tápszerre állította át a dokijuk.

Kérdezz rá a gyermekorvosotoknál, hogy kell-e és ha igen, akkor mikortól áttérni 1es tápszerre... ő úgyis figyelembe veszi majd a gyerkőcöd fejlődését :-)


Jó babázást Neked!

Egy 1 éves kislány anyukája :-)

2010. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia.az én babám anyatejes de pótolnom kell tápszerrel.eddig azt használtuk amit ti,de pont most jöttünk haza az orvostól aki beba pro 1 et írt fel.mondjuk a probiotikum miatt is írta mert a picinek van egy kis gond a beleivel és ez jót tesz.
2010. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok a leglényegesebbet elfelejtettem írni ő is pont 2 és fél hónapos.
2010. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Mi a kórházban Milupát kaptunk, semmi gondja nem volt, doktornéni Bebát írt, na attól lett nagy hasfájás, visszaálltunk Milupára, hasfájás maradt:( Bízom abban, hogy hamarosan elnövi, mert az Espumisan cseppekre az ember gatyája is rámegy... Nem tudom, váltunk-e, és melyik fajtára, kíváncsi leszek. Egyébként nálunk is van még tejcsi is, de kevés:(

Köszönöm a válaszokat, akkor dokinénihez fordulunk:)

2010. okt. 7. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!