Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3 hetes babám, folyamatosan...

Rencs1111 kérdése:

3 hetes babám, folyamatosan enne! Valamikor nem telik el két evés között háromnegyed ora! Volt valaki ilyen helyzetben? Másik problémám az h többet is eszik mint amit a védönö "megszabott"

Figyelt kérdés
Más is volt igy? Tanácsokat szivesen várok!

2014. aug. 15. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy enne? Sír? Mert nem biztos, hogy azért sír, mert éhes. Lehet, hogy a pocija fáj. Tápszeres, jól látom? Mennyit eszik?
2014. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy a védőnő mit szabott meg, nem kell foglalkozni. Valószínűleg így sem adsz neki eleget, mert tápszeres baba nem szokott azért ilyen sűrűn enni, ha eleget kap. Vagy a másik. Biztosan éhes, nem más a gond? Mennyit eszik most?
2014. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Hogyha csak szopizik, akkor semmi gond nincs vele, nyugodtan szoptasd igény szerint.

Az enyém is ilyen volt, sosem méricskéltük evés előtt-után, csak hetente egyszer.

Mondjuk nekünk a védőnő se szabott meg semmi ilyesmit, ő is az igény szerinti szoptatást javasolta.

Ráadásul az ilyen pici babáknak a cici sokszor "nyugtató", nem mindig esznek, van amikor csak cumiznak rajta, fontos nekik, hogy érezzék a közelségedet. Nálunk a cici mindenre gyógyír volt.

2014. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
3-as. A tápszeres táplálás kategóriában van a kérdés. A baba nem szopik. 2. vagyok.
2014. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A baratnom babaja most 4hetes, egy hete kuszkodott pont ugyanezzel, a kicsi nem aludt csak max 1-1, 5 orakat, es 20percenkent enni akart. Igaz h o nem tapszeres de a lenyeg ugyanaz. Egyszeruen ebben a korban van az elso un. Laktacios krizis, ami mind tapszeres mind szoptatott babaknal is elofordul.de persze nem kivetel nelkul mindegyiknel. Par nap es beall a szervezete az uj adag, nagyobb mennyisegu kajara, mivel az eddig evett mennyiseg mar nem eleg a fejlodesehez. De ido kell hozza hogy a kivant mennyiseghez "hozzataguljon" a kis gyomra. Ezert eszik gyakrabban.

Remwlem erthetoen irtam le :-/

Ja ez amugy elvileg 3, 6, 9 stb honaposan ismetlodik/ismetlodhet.

Csak turelem :-)

2014. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, bocsi, ha tápszeres, akkor vissza az egész, ahhoz nem tudok hozzászólni.

Pedig 3-szor elolvastam a szöveget, és nem találtam benne, hogy hol van amire mindenki utal, hogy tápszeres, de annyi eszem nem volt, hogy a kategóriát is megnézzem.

Akkor bocsi!

2014. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszömöm szépen! Hasfájos igem, de mindog tornázunk, kaki remdrsen van! Ha nem kap enni ordit belevörösödik, mindkét keze a szájában! Egy kajára megrszik 100 mlt, (a védönö 60at mondott de ez vocc)! Majd pihen egyet és ujra megeszik 50et, probáltaü h egysuette egye meg ugy nem kell neki. Már mindent kiprobáltam, játék séta, addog ringattam amig el nem alidt, majd letettem, utána már le se trttem hát ha csak én kellek neki( 1.5hétig cicis volt), ötonáltam kamilla teát (védömöi javaslat), mát nem tudom még mit lehetne! Bocsi a helyesirásért csak egy kezem szabad a másikon a vaba alszik!
2014. aug. 15. 17:00
 8/15 anonim ***** válasza:
Hasfájásra kezdésnek Infacol, Espumisan.
2014. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy ördögi kör...eszik 100 milit, jól lakik. Viszont elkezd fájni a pocija(evés közben indul be az emésztés-gasztrokolikus reflexnek hívják) te adsz neki még enni, mert azt hiszed azért sír mert éhes. Ő elfogadja, mert megnyugtatja a cumizás. Viszont mégjobban fog fájni a hasa... Ha rendes adagot megevett kb.másfél-két óra mulva lesz ismét éhes(addigra ürül ki a gyomra) ha hamarabb ordít, az nem az éhség miatt van. Az ököl szájba tömködése pedig nem csak éhség miatt van. Lehet a hasfájástól is( nyugtatja magát)valamint "mocorognak" a fogcsírái (ennek ellenére csak hónapok mulva bukkannak elő)
2014. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igem, ez teljesen logikus! Akkor a picakfájást kell leküzdeni! Esetleg bevált prakrika? Cseresznyemagos párnárol eaetleg vakaki vélemény?
2014. aug. 15. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!