Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil komforttol is faj a...

Milumil komforttol is faj a babam hasa. Volt mas is igy? Milyen tapszer lehet jo neki?

Figyelt kérdés
Csak egy evesre potlom altalaba 120-150et,mert akkorra elfogy a tejcsi;kb 20 ml ha van. Es legtobbszor utana egy oras keserves,fajdalmas siras. Ugyanez volt a milumil start optima HA-nal.
2014. aug. 17. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a Milumilt. Próbáld ki a Humana HA1-et, vagy a Humana1-et. Esetleg kaja előtt Infacol.
2014. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek iratni másik fajtát..de a doktor nagyon milumil párti :(
2014. aug. 17. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nestlé lactogen harmony. 800gr 957ft. Ez is hasfájásra van. Etetés előtt adj neki espumisan vagy infacol cseppet. A dokinak meg mondd azt, hogy kaptatok kipróbáltátok és bevált. Én is így szoktam :)
2014. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, mennyi idős a babád, de sokszor mindegy mit csinálsz, mert semmi sem segít szegénykéknek. Ilyenkor csak a türelem marad.

Kérd meg az orvost, hogy mást írjon. Egyébként recept nélkül is vehetsz tápszert, ha nagyon muszáj, de próbálj a dokival mást íratni.

Én a fiamnak legelőször a HIPP HA1-et adtam, egyáltalán nem fájt a hasa. Nagyon jó tápszer, de sajna nincs rá támogatás.

[link]

2014. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 hónapos elmúlt. Amíg nem kapott tápszert semmi baj nem volt. 1 hónapja kap pótlást. A Beba sensitive-t hallottam hogy jó, de nem merem látatlanba azt mondani hogy azt írja fel,mert mi van ha az sem lesz jó. De igyekszem másik fajtát íratni,remélem hatásos lesz.
2014. aug. 17. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Túl gyakran ne váltogasd, mert attól is fájhat a hasa, ha új tápot kell megszoknia - tapasztalat.


Esetleg vegyél Lactase Comfortot, 100 ml-be két csepp kell, a laktózt bontja le, gyakorlatilag laktáz enzim. Nálunk sokat segített, aztán 2,5 hónapos korában elhagytuk és utána már nem volt hasfájása (kezdetektől tápszeres).


Illetve az adagolásra kell nagyon figyelni, mert ha túl híg/sűrű a tápszer, akkor az is könnyen hasfájást okoz.

2014. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!