Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milupa milumil lakktozmentes...

Rencs1111 kérdése:

Milupa milumil lakktozmentes tápszert irt frl a dokink. Még csak párszor evett belöle de olyan mint ha az eddigi adag ebböl a tápszerböl kevés lenne. Anyukák akik ezt a tápit használjátok monftok nrkrm véleményt?

Figyelt kérdés
Mivel nincs rajt a dobozon mekkora babának mennyi az adagja én ugy gondolom ugyan az az adagolás (nem a kanalak stáma, hanem mlre) mint a többi tápinál. Sajna a doki nem mondta én meg még nem kérdeztem rá!

2014. szept. 16. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is a sima milupat ette a lanyom, azon volt adagolas, 120ml volt.

1 eves elmult mikor hasmenese lett. Elkapta mas gyerektol. Akkor laktozmenteset irt neki a doki fel adjam neki, akkor apmar tejitalt ivott de azt is a milupasat. Abbol is 120 ml ment be neki. Igy a laktozmentesbol is annyit fogadott el.

De szerintem interneten biztos talalsz adagolast hozza. De ha megsem hivd fel a dokit. :-)

2014. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem is értem a problémát.

Ha kevés neki akkor adj neki többet. Ennyi.

2014. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A probléma az h egyszerre ekég neki a 120 ml, de másfél két ora mulva eszik ugyan ennyi. Olyan mohon mint ha legalább végigaluft volna 5orát. Amugy hét hetes tehát a mennyiség papirforma szerint jo de valami még sem stimmel. Ezért szeretnék véleményeket. Elsö igen fel fogomhivni köszönöm, de gondoltam meghalgatok egy két saját tapasztalatot is! :)
2014. szept. 16. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:

A gyereket nem papírforma szerint kell etetni.

Próbálj meg neki adni 150et.

2014. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A komfortra gondolsz? Azon rajta vn az adagolàs ha igen....

Mennyi idõs, nem lehet hogy növekedèsi ugràsa van?

2014. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a komfort. Milupa milumil laktozérzékeny csecsemöknek. Hét hetesek vagyunk. Nem papirforma szerint etettem sosem most srm ugy etetem de nem kér többet. Beleeröltetni természetesen nem szeretném. De még is elöbb megéhezik. :/
2014. szept. 16. 09:02
 7/7 anonim ***** válasza:
a Pepti-ről beszélsz? nekem pont fordítva abból kevesebbet bír megenni mint az anyatejből vagy más féle tápszerből.
2014. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!