Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Velemenyek az Avent cumisuvege...

Velemenyek az Avent cumisuvegekrol?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak eddig baby nova uvegeket hasznaltam, uvegbol...de le akarom cserelni. Milyen az Avent? Biztosan BPA free? Valahol olvastam, hogy talan nem :(.....akik mar hasznaltak meg voltak vele elegedve? Es mennyi idokozonkent csereltek le? Vagy csak a cumikat csereltetek? Koszonom
2014. szept. 17. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szia mi azt használtuk, másfél évig. csak a cumikat cseréltük le. nagyon megvoltam vele elégedve. bárkinek ajánlom.
2014. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is Avent van, másfél éves a fiam, eddig csak a cumikat cseréltük egyre nagyobb lyukúra. Nekünk bevált.
2014. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat :)
2014. szept. 17. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 gyerkőcnél bevált, szerették, és a tanulópohárból nagyon gyorsan tanultak meg inni. De a 4.-nél nem vált be. Állandóan félrenyelt, kilökte a nyelvével. Neki a babylove széles cumisüvege vált be. Én ezt is ajánlanám a figyelmedbe, mert nagyon jó minőségű, megközelíti az aventet, széles nyakú ugyanúgy, bpa mentes, és ha ez szempont, olcsóbb is, kb. a fele egy aventes üvegnek.
2014. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekunk nem jott be, mert rengeteg levegot szivott vele a fiam es eves utan csak szenvedett, igy dr. Brown's uveget vettunk,ami elvezeti a levegot az uveg kozepeben levo cso. En ezt az uveget tudom ajanlani es olcsobb is,a cumi meg pont fele annyiba kerul, mint az avent...
2014. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!